آخرین اخبار

ورود سفت و سخت دادستان بهمئی به پروژه آبرسانی لیکک

دادستان بهمئی به پروژه آبرسانی لیکک که معارضاتی دارد ورود کرد.

اشتراک گذاری
11 آذر 1402
کد مطلب : 9966

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از بهمئی در ادامه پروژه آبرسانی از سد کوثر به شهر لیکک در طول مسیر از ورودی تا فلکه سرباز شهر لیکک با معارضات مردمی رو به رو و کار تعطیل شده بود.

در همین راستا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی با ورود معارضات مردم را برطرف و پروژه را فعال کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی در این بازدید افزود: در راستای احیاء حقوق عامه و اتمام پروژه آبرسانی به شهر لیکک جلسات متعددی جهت حل معارضات محلی برگزار شد و با توجه به کمبود منابع آبی در شهرستان بهمئی و برخورداری مردم شهر لیکک از آب سالم ادارات متولی می بایست اقدامات موثر خویش را در جهت اتمام پروژه انجام دهند و نتیجه را به صورت ماهانه به دادستانی اعلام کنند.

عبدالله حبیبی منش خاطرنشان کرد: بازدید مشترکی که به اتفاق عوامل اجرایی طرح مورد اشاره ،ادارات دارای تأسیسات و مالکان اراضی از مسیر خط فوق الذکر صورت گرفت و  تاکید شد با توجه به طولانی شدن طرح آبرسانی از سد کوثر به شهر لیکک و ملی بودن طرح مذکور همه کسانی که به نوعی مالک یا دارای تأسیسات در این مسیر هستند هر چه سریعتر و بر اساس قانون می بایست اقدام به همکاری کنند و به همه (عوامل، مالکان و ادارات ذیربط) تذکر داده شد که طولانی شدن اجرای طرح موجب ضرر به بیت المال و ناامیدی مردم می گردد.

 وی بیان کرد: عواقب قصور، کم کاری یا سنگ اندازی در عدم اجرای این طرح مورد بررسی جدی قرار خواهد گرفت و با مقصران احتمالی برخورد صورت می‌گیرد.

پایان پیاماین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =