آخرین اخبار

استینافِ استقلال در مورد رای کمیته وضعیت پذیرفته شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را خصوص چند پرونده اعلام کرد.

اشتراک گذاری
11 آذر 1402
کد مطلب : 9944

به گزارش خبرگزاری فارس، در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ ۶ اخطار و توهین به مقام رسمی مسابقه از سوی تماشاگران منتسب در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر ( هفته نهم ) کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده ، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عیناً تائید و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

*در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران به طرفیت مجید چهاردولی نسبت به رأی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ یکصد میلیون تومان بابت دستمزد قراردادی و هزینه دادرسی در حق تجدیدنظرخوانده صادر شد، با دقت در محتویات پرونده نظر به اینکه بین طرفین دعوا چند فقره قرارداد تنظیم شده که بابت مبلغ دستمزد یک فقره قرارداد ( ۱۴۰۱-۱۴۰۲ ) یک میلیارد ریال درخواست گردیده و این مبلغ برابر رسید بانکی ارائه شده از سوی باشگاه تجدیدنظرخواه در حق تجدیدنظرخوانده پرداخت گردیده و نسبت به اصالت آن تعرضی وارد نشده است، لذا استحقاقی برای تجدیدنظرخوانده به دریافت دستمزد برقرار نیست و از این رو، مستنداً به ماده ۱۷ آئین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ضمن نقض دادنامه صادره، حکم به بی حقی تجدیدنظرخوانده صادر می‌گردد. این رأی قطعی است.

*در خصوص درخواست سیاوش فرید بازیکن تیم نونهالان ملوان بندر انزلی دائر بر تعلیق باقی مانده محرومیت ۳ جلسه‌ای ناشی از دادنامه  این کمیته که مبین تائید کمیته انضباطی در بخش مورد درخواست است. با توجه به اینکه طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال، مشارالیه دوران محرومیت خود را گذرانده است لذا درخواست ایشان به انتفاء موضوع تلقی می‌شود. مستندا به مواد ۱۱۰، ۱۰۹، ۱۰۸ مقرات انضباطی فدراسیون فوتبال قرار رد درخواست نامبرده صادر و اعلام می‌شود این رای قطعی است.

*در خصوص درخواست اعاده دادرسی باشگاه نفت مسجد سلیمان نسبت به دادنامه کمیته استیناف که مبین صدور حکم بر تائید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به استناد ماده ۱۰۸ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال به این شرح که تیم فوتبال باشگاه مذکور در لیگ دسته یک کشور به لحاظ تخلفات تماشاگران در بازی محروم از برگزاری ۲ بازی خانگی و پرداخت جریمه شده اند با توجه به سابقه محکومیت قبلی در فصل جاری، لذا مستنداً به مواد ۱۱۰، ۱۰۹، ۱۰۸ مقررات انضباطی حکم بر رد درخواست متقاضی صادر و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

*در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت البرز به طرفیت سید احسان سهیلی مقدم  نسبت به رأی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال که به موجب آن به محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال باقی مانده مطالبات تجدیدنظرخوانده مبتنی بر قرارداد و هزینه دادرسی در حق تجدید نظرخوانده صادر شد. با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۷ آئین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عیناً تائید و اعلام می‌گردد. این رأی قطعی است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یازده =