آخرین اخبار

هروی: بیانات رهبری در جمع ورزشکاران نشان داد ورزش برای ایشان در اولویت است

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ورزشکاران نشان داد که ورزش برای شخص اول کشورمان در اولویت است.

اشتراک گذاری
07 آذر 1402
کد مطلب : 9817

به گزارش خبرگزاری فارس، قهرمانان ورزش کشور و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو روز یکم آذرماه سال ۱۴۰۲ با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

سید شهرام هروی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دیدار با مقام معظم رهبری گفت: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاکرم که یک سال دیگر این توفیق نصیب من شد تا به دیدار مقام معظم رهبری بروم. دیدار با ایشان باعث بالا رفتن انگیزه و انرژی همه ما در این جلسه شد.

وی افزود: ایشان در دیداری که با ورزشکاران داشتند پیام‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ورزش ایران به صورت شفاف و صریح داشتند که این جای خوشحالی برای همه ما دارد و نشان می‌دهد که ورزش برای شخص اول کشورمان در اولویت است.

سرمربی تیم ملی کاراته در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: در این دیدار ایشان به مسئولان ورزش کشور و دولتمردان تأکید کردند که باید به فکر ورزش و ورزشکاران باشند. در این دیدار شعار ایشان مبنی بر اینکه ایران قوی باید ورزشی قوی داشته باشد بسیار پرمعنا بود.

هروی در پایان صحبت‌های خود گفت: نگاه مهربانانه مقام معظم رهبری به ورزشکاران بسیار ارزشمند بود. ایشان از ورزشکاران برای موفقیت‌ها و تلاش‌هایشان تشکر کرد که این موضوع انگیزه ورزشکاران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دوچندان کرد. شعار زیبای رهبری این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌طلبد که همه آحاد جامعه برای موفقیت ورزش ایران تلاش کنند. درواقع این طور نباشد که مسئولان ورزش به تنهایی برای موفقیت باید تلاش کنند، بلکه باید دولت در کنار مسئولان ورزش برای موفقیت ورزش قوی بیش از گذشته به ورزشکاران توجه و تلاش کنند.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 10 =