آخرین اخبار

کلاهبرداری ۷۰ میلیاردی با وعده تهیه وام

متهم با ادعای دروغین نفوذ در مراجع دولتی برای دریافت وام‌های میلیاردی دست به اعمال مجرمانه زده و اقدم به کلاهبرداری ۷۰ میلیارد ریالی از شهروندان کرده‌ است.

اشتراک گذاری
04 آذر 1402
کد مطلب : 9745

توازن

|

۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۴:۰۵:۰۶
|

|

متهم با ادعای دروغین نفوذ در مراجع دولتی برای دریافت وام‌های میلیاردی دست به اعمال مجرمانه زده و اقدم به کلاهبرداری ۷۰ میلیارد ریالی از شهروندان کرده‌ است.

|

۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۴:۰۵:۰۶

فردی که با وعده تهیه وام دست به کلاهبرداری ۷۰ میلیارد ریالی زده بود، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار کارآگاه علی ‌ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با رصد‌های اطلاعاتی گسترده کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی فعالیت یک کلاهبرداری حرفه‌ای در تهران فاش و معوم شد،  مردی جوان با شیوه دروغین نفوذ در مراجع دولتی برای دریافت وام‌های میلیاردی دست به اعمال مجرمانه زده و اقدم به کلاهبرداری ۷۰ میلیارد ریالی از شهروندان کرده‌ است.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین ‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی و در ادامه با اقدمات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه وی را در غرب تهران ردیابی کردند.

سردار کارآگاه گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی در یک عملیات پیچیده متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره چهاردهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه مقادیر قابل توجهی اسناد دفترچه‌ای و تک برگ مالکیت و آلات و ادوات ارتکاب جرم از مخفیگاه موردنظر کشف شد، گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد نفوذ در مراجع دولتی جهت دریافت وام‌های میلیاردی اعتراف کرد.

سردار کارآگاه گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =