آخرین اخبار

وضعیت بد اینترنت و تلفن همراه به خطبه‌های نماز جمعه دیشموک کشیده شد

این هفته وضعیت بد اینترنت و تلفن همراه به خطبه‌های نماز جمعه دیشموک کشیده شد.

اشتراک گذاری
03 آذر 1402
کد مطلب : 9724

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از دیشموک امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه با اشاره به جنایات رژیم کودک کش اسرائیل عملیات طوفان الاقصی را یک شکست برای اسرائیل خواند و گفت: این عملیات نشانگر شکست رژیم صهیونیستی در برابر یکی از گروههای مقاومت بود.

حجت‌الاسلام راوند با بیان اینکه اسرائیل حتی اقدام به کشتار خبرنگاران و امدادگران کرد تا اخبار جنایاتش به جهان مخابره نشود، افزود: کشتار ۱۴ هزار نفر نفر از مردم مظلوم غزه به ویژه کودکان و زنان،  حمله به بیمارستانها و کشتار بیماران در بیمارستان، حمله و تخریب مساجد و منازل، اینها همه نشانه شکست قطعی رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به خیزش جهانی انسان‌ها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیان کرد: این روزها غزه فقط یک باریکه ۳۶۵ کیلومتری نیست، بلکه غزه امروزه یک مدرسه و یک دانشگاه بزرگ به پهنای جهان است، دانشگاهی که ساکنان آن از کوچک تا بزرگ درس انسانیت، شکر و مقاومت در برابر ظالم را می‌دهند و در حال رقم زدن یک اتفاق مهم تمدنی هستند.

امام جمعه دیشموک تصریح کرد: درس های غزه قبل از اینکه نظامی و سیاسی باشد، فرهنگی و معرفتی است، درس اعتماد به وعده های الهی است درس وحدت و اتحاد گروههای مقاومت در داخل فلسطین، و حمایت بدون توقع انصارالله و حزب الله و حشدالشعبی حکایتی شیرین از معجزه وحدت است که باید تقویت شود.

حجت‌الاسلام راوند شکست اسرائیل را قطعی بیان کرد و افزود: این عملیات درس شکست محاسبات شیطانی است و کسانی که قدرت خود را زوال ناپذیر و ناممکن می دانستند نشان داد که نه تنها ممکن است بلکه قریب الوقوع و نزدیک است. 

وی این عملیات را برای کسانی که دل به وعده های غیر خدا خوش کرده اند و راه نجات را در اعتماد به غیر خدا می‌دانندو دل به وعدهای دشمن بسته اند، عبرت آموز دانست و افزود: غزه مظلوم اما مقتدر نشان داد با تکیه برخدا و ایمان مردم،  ناشدنی شدنی می‌شود و اگر روزی سخن از نابودی اسرائیل بود امروزه سخن از تعجیل در نابودی اسرائیل است. 

امام جمعه دیشموک با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی گفت: بسیج عظیم ترین و ارزشمندترین و ماندگارترین یادگار امام است. 

حجت الاسلام راوند بیان کرد: بسیج یک تفکر است، اگر مقاومت اسلامی موفق است، مرهون گفتمان بسیجی و تفکر بسیجی است که سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به جوانان جبهه مقاومت آموخته است. 

وی موفقیت در هر اداره و نهاد و سازمانی را نتیجه تفکر بسیجی دانست و افزود: هر جا که در جا زدیم یا پس افتادیم به دلیل استفاده از مدیرانی بودکه تفکر غربی و تفکر مقابل تفکر بسیجی داشتند و لازم است مدیران ما  سیره و وصیت نامه شهدا را بخوانند و به آن عمل کنند. 

راوند با اشاره به مشکلات منطقه مهمترین مشکل منطقه در روزهای اخیر را قطعی چند روزه خطوط تلفن همراه و اینترنت دانست و گفت: متاسفانه قطعی تلفن همراه هر هفته در شهر و روستاها اتفاق می افتد و قطعی خطوط تلفن همراه باعث تعطیلی مغازه ها و خسارت به مغازه داران می‌شودو این موضوع باعث نگرانی مردم در این بخش است. 

وی از مسوولان استانی و شهرستانی خواست که نسبت به مشکلات منطقه چاره اندیشی کنند و مشکل خطوط تلفن همراه و اینترنت را به طور اصولی رفع کنند تا مردم ناراضی نشوند و خدماتی که ارائه میشود باعث رضایت و خوشحالی مردم شود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =