آخرین اخبار

گروگان گرفتن نوجوان ۱۵ ساله به دلیل اختلاف مالی

۲ آدم‌ربا که پسر ۱۵ ساله را به دلیل اختلافات مالی ربوده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

اشتراک گذاری
28 آبان 1402
کد مطلب : 9569

توازن

|

۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ۱۱:۳۹:۰۵
|

|

۲ آدم‌ربا که پسر ۱۵ ساله را به دلیل اختلافات مالی ربوده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

|

۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ۱۱:۳۹:۰۵

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی نوجوان ۱۵ساله در کمتر از یک ساعت و دستگیری عاملان این گروگانگیری طی عملیات ضربتی ماموران پلیس در شهرستان زهک خبر داد.

به گزارش فارس، سردار دوستعلی جلیلیان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر گروگانگیری نوجوان ۱۵ ساله در سطح شهرستان “زهک” رسیدگی به موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم، در کمتر از یک ساعت محل نگهداری نوجوان ربوده شده شناسایی و در عملیاتی موفق این نوجوان آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه آدم ربایان با تنگ شدن عرصه به محض حضور ماموران از محل قصد متواری شدن را داشتند، ادامه داد: ماموران انتظامی طی یک اقدام مقتدرانه و برنامه ریزی شده گروگانگیران را غافلگیر و آنان را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهمان ۳۶و ۲۸ساله پس از تحقیقات تکمیلی پلیس علت و انگیزه آدم ربایی را اختلاف مالی دانستند و دو دستگاه خودروی سواری نیز در این راستا توقیف و در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =