آخرین اخبار

اعلام نحوه فروش بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا

شرابط بلیت فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا اعلام شد.

اشتراک گذاری
22 آبان 1402
کد مطلب : 9394

به گزارش خبرگزاری فارس، با اعلام کارگروه ویژه بلیت فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا و پیرو اختصاص سهمیه محدود به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی AFC، هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت خرید بلیت از طریق تکمیل فرم زیر اقدام کنند.

ثبت نام  از ساعت ٨ صبح روز سه‌شنبه ۲۳ آبان آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام به شرح زیر است:

بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب AFC بر اساس معادل ریالی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ۲٠% کارمزد در مهلت فوق الذکردریافت می گردد.

اطلاع رسانی در خصوص فرایند ثبت نام و یا تایید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ صورت خواهد گرفت و هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص مورد تایید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است ثبت نام اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام ملت های آسیا تلقی می شود و در صورت تکمیل فرآیند امکان خرید واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می کنند هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقمندان به خرید بلیت بازی های تیم ملی در خارج از ایران می توانند با ثبت نام به طور مستقیم از طریق AFC جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

لازم به توضیح است، ثبت نام صرفا از طریق تکمیل و ارسال فرم زیر باید صورت پذیرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =