آخرین اخبار

عبدی: تاریخ بعدی المپیک را تیم ملی نوجوانان رقم خواهد زد

سرمربی تیم ملی زیر ۱۷ سال کشورمان گفت: از قول من بنویسید تاریخ بعدی المپیک را این تیم رقم خواهد زد.

اشتراک گذاری
22 آبان 1402
کد مطلب : 9383

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین عبدی در مورد وضعیت تیم ملی نوجوانان کشورمان در آستانه دیدار مقابل انگلیس، اظهار داشت: ما دقیقا پس از بازی برزیل کار مربوط به بازی دوم را آغاز کردیم. البته بچه‌ها واقعا خسته بودند و با کمی ریکاوری دیرتر خوابیدند. اعضای کادر فنی هم خسته بودند اما می‌خواهم یک واقعیت را بگویم؛ من تا ۶ صبح فردای بازی برزیل بیدار بودم و بازی انگلیس را ده‌ها بار دیدم و ساعت ۱۱ تمرین ریکاوری برگزار شد. زندگی همچنان ادامه دارد. با این وصف، دوشنبه شب هم نخواهم خوابید و امیدوارم سه شنبه هم روز خوبی برای فوتبال ایران باشد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در مورد مهم ترین تماس‌های اخیر، گفت: خیلی از دوستان لطف داشتند و تماس‌های محبت آمیزی داشتم. از مهدی تاج تا امیر قلعه نویی، بازیکنان تیم ملی، دوستان و خانواده که برای من همه زندگی‌ام محسوب می‌شود اما یک روایت جالب توجه را بازگو می‌کنم.

وی افزود: قبل از بازی برزیل تماس فوق العاده‌ای گرفته شد. یکی از دوستان در حرم امام حسین(ع) بود و درست در رختکن تماس تصویری گرفت. ما از دور به امام حسین(ع) سلام کردیم و از خدا خواستیم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. در واقع ما از همان رختکن راهی حرم حضرت امام حسین(ع) شدیم. خدا را شکر می‌کنم که در گام اول موفق بودیم اما باز هم تکرار می‌کنم هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم. کلا ما در رختکن تیم همیشه شرایط خاصی داریم. در همین مسابقه با برزیل، مسائل روحی و روانی خاصی مطرح شد. بازیکنان ابتدا گریستند، بعد همه خندیدند، بعد هیجانی شدند و بعد به زمین رفتند.

سرمربی تیم نوجوانان کشورمان درمورد اینکه آیا مقابل انگلستان بازیکن آسیب دیده دارد یا نه، عنوان کرد: مقابل برزیل تعویض‌های زیادی داشتیم. بعد از بازی بچه‌ها خیلی خسته بودند. آنالیزور ما وقتی آنالیز بازی‌ها را آورد، برخی بازیکنان حدود ۱۲ کیلومتر دویده بودند. این نشان می‌دهد که بچه ها می‌خواهند و دنبال صرف کردن فعل خواستن بودند. بعد از این بازی ریکاوری خوبی انجام شد. الان فقط نگرانی ما این است که بچه ها به دلیل سرماخوردگی یا بدنی اذیت شوند ولی همه جوانب را زیر نظر داریم.

وی خصوص حال و هوای اندونزی در این روزها گفت: مردم اندونزی این مدت و به ویژه پس از بازی با برزیل خیلی به تیم ما احترام می‌گذارند. نیوکالدونیا هم در هتل ما اقامت دارد. دیشب سرمربی این تیم را دیدم و خیلی گرم تبریک گفت. همه با احترام خاصی رفتار می‌کنند. من قبلا در دوران بازی به اندونزی آمده بودم و امیدوارم خاطرات خوبی از این کشور برای همه مردم ایران باقی بماند. از قول من بنویسید تاریخ بعدی المپیک را این تیم رقم خواهد زد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 11 =