آخرین اخبار

الاکلنگ قیمت سکه بین دو کانال

اقتصادنیوز : بازار سکه در دو روز اخیر شاهد الاکلنگ قیمت سکه بین دو کانال ۱۴ و ۱۵ میلیون تومان بوده است و قیمت فروش دلار صرافی با ۲۶ هزار و ۴۰ تومان معامله شد.

اشتراک گذاری
13 خرداد 1401
کد مطلب : 890

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار در صرافی ملی امروز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد . نرخ فروش اسکناس آمریکایی در شروع معاملات نقدی امروز با ۲۵ هزار و ۹۶۵ تومان معامله شد . دلار صرافی قبل از ظهر امروز وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و در نیمه ظهر امروز با ۲۶ هزار و ۲۹ تومان معامله شد. این قیمت نسبت به  روز قبل ۵۰ تومان بالاتر  بود. در پایان کار صرافی ملی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۴۰ تومان بود که  در مقایسه با روز گذشته ۶۱ تومان رشد کرده بود. 

نرخ دلار  در بازار متشکل ارزی  در ابتدای معاملات با ۲۵ هزار و ۸۲۹ تومان معامله شد و در نیمه ظهر امروز به ۲۵ هزار و ۹۰۵ تومان رسید. این قیمت نسبت به دیروز ۵۵ تومان رشد کرده بود نرخ دلار متشکل عصر امروز ۲۵ هزار و ۹۱۰ تومان بود.  

 الاکلنگ قیمت سکه بین دو کانال

قیمت طلای جهانی عصر امروز نزدیک به ۱۴ دلار کاهش را تجربه کرد. قیمت اونس طلا امروز با ۱۸۲۹ دلار معامله شد. در بازار داخلی ایران هم  امروز دو فلز زرد رنگ تحت تاثیر افزایش نرخ دلار  به علت احتمال صدور قطعنامه علیه ایران و توقف مذاکرات برجام  افزایش را تجربه کردند. 

قیمت طلا ۱۸ عیار  در زمان نوشتن این گزارش در مقایسه با روز قبل ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان بالا تر بود و در محدوده ۱ میلیون  و ۴۳۹ هزار تومان  مبادله شد.

بازار سکه هم در دو روز اخیر شاهد الاکلنگ قیمت سکه بین دو کانال ۱۴ و ۱۵ میلیون تومان بود. فلز زرد رنگ داخلی روز گذشته برای ساعاتی در کانال ۱۵ میلیون تومان معامله شد اما در انتهای معاملات دیروز به کانال ۱۴ میلیون تومان برگشت. 

سکه بازان در بازار امروز دوباره با قدرت  وارد کانال ۱۵ میلیون تومان شدند. قیمت هر قطعه سکه امامی عصر امروز با ۱۵ میلیون و ۶۰ هزار تومان مبادله  شد . این قیمت در مقایسه با روز قبل ۱۵۵ هزار تومان افزایش را نشان می دهد. ارزش ذاتی سکه  ۱۳ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان بود  که نسبت به قیمت بازار ۱ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان فاصله را نشان می دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =