آخرین اخبار

امام جمعه موقت تهران: بیش از ۸۵ درصد از زنان حجاب را قبول دارند

امام جمعه موقت تهران گفت: بیش از ۸۵ درصد از بانوان کشور حجاب را به عنوان اصل پوشش ملی و دینی قبول دارند.

اشتراک گذاری
10 مهر 1402
کد مطلب : 8244

امام جمعه موقت تهران: بیش از ۸۵ درصد از زنان حجاب را قبول دارند
توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ محمدحسن ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: برای نتیجه گرفتن در حوزه فرهنگی باید به نقاط قوت و ضعف پرداخته شود.

به گزارش مهر، وی افزود: بحث اربعین یک حادثه بزرگ است و برنامه‌ریزی استکبار بر این بود که حوادثی در کشور ایجاد کند، اما در امپراتوری رسانه‌ای دشمن نتوانستند نشانه‌ای از اهداف شوم خود پیدا کنند و بازهم با شکست مواجه شدند

ابوترابی فرد عنوان کرد: بیش از ۸۵ درصد از بانوان کشور حجاب را به عنوان اصل پوشش ملی و دینی قبول دارند. دشمن میل دارد که قوت‌ها دیده نشود. در تاریخ بشریت چالش‌هایی وجود داشته و آنچه امروز در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی در اختیار داریم، خیلی بیش از آن که انتظار می‌رود باید قدرشناس بود.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به هفته وحدت ادامه داد: وحدت جامعه اسلامی منحصر به فرد است و این انقلاب توانی دارد که دستاورد‌های عظیم بین‌المللی همراه داشته لذا باید به سرمایه‌هایی که داریم توجه کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران بیان داشت: مشکلات تورمی و تنگنا‌های اقتصادی در جوامعی وجود داشته و برای حل آن نیازمند برنامه‌ریزی و تحولات هستند و در ایران تورم باید در تحولات حوزه مدیریتی، تصدی‌گری امور توسط مردم و کوچک شدن اقتصاد دولتی، رسیدگی شود. این مسائل نیازمند زمان است.

ابوترابی فرد با اشاره به روابط خارجی کشور گفت: از مشکلات می‌توان عبور کرد و عزم و اراده جدی وجود دارد. باید به همدیگر کمک کرده و به راهکار‌هایی دست یافت که از ظرفیت‌های موجود استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =