آخرین اخبار

بازی‌های آسیایی| شه‌ بخش: بوکس ایران هیچ وقت کار ساده را انجام نمی‌دهد

عضو تیم ملی بوکس کشورمان گفت: هیچ وقت کار ساده را در بوکس ایران انجام نمی‌دهیم.

اشتراک گذاری
10 مهر 1402
کد مطلب : 8240

به گزارش خبرگزاری فارس، دانیال شه بخش درمورد عملکرد خود و بوکس ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار داشت: هانگژو برای بوکس ایران خوشایند نبود. متاسفانه به آرزوها و ذهنیتی که درباره بوکس و قهرمانی داشتیم نرسیدیم. چه خوب است که بتوانیم در تورنمنت‌های دیگر این ضعف‌ها را برطرف کنیم. ما متاسفانه این رقابت‌ها را قبل از هانگژو نداشتیم و این موضوع باعث ایجاد بار منفی شد.

وی افزود: هر پنج بوکسور ما به هر شکلی تلاششان را کردند. زحمت کشیدند ولی نشد. خودم هم به میزبان باختم. آن روز روز من نبود. اگر می‌خواستم خودم را در پایین‌ترین درجه ببینم جزو مدال آوران بودم زیرا از آمادگی بدنی خیلی خوبی برخوردار بودم. متاسفانه روز ما نبود و بوکس ایران دست خالی از هانگژو  بازمی‌گردد.

بوکسور کشورمان درخصوص آینده این رشته، گفت: باید ریشه یابی شود، ببینید خیلی هم ساده است. اگر نگاهی به دنیای بوکس بیندازیم می‌بینیم که تیم‌های آسیایی قدرت‌های دنیا هستند. به غیر از قاره آمریکا که کوبا در آنجا حضور دارد و اول دنیاست، رقابت در آسیا برای بوکسورهای ما سخت است. این فرصتی برای فدراسیون بوکس ایران است که رشد کند. باز هم می‌گویم کار ساده است. باید در تورنمنت‌های دنیا شرکت کنیم که هیچ وقت این کار را نمی‌کنیم.

شه بخش عنوان کرد: به سادگی می‌توانیم اردوهای مشترکی با قهرمانان بزرگ و تیم‌های بزرگ جهان انجام بدهیم ولی همیشه یک جای کار می‌لنگد و ضعفی را در کار می‌بینیم. حسینی تازه رییس فدراسیون شده است و امیدوارم تغییری ایجاد شود. جوانی‌مان را گذاشتیم و با تمام وجود می‌جنگیم که مدال کسب کنیم تا پرچم کشور را به اهتزاز در بیاوریم. هم خودم هم سایر بوکسورها جوانی‌مان را برای بوکس گذاشتیم و می‌جنگیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. آرزو می‌کنم با برنامه ریزی بهتر و بیشتری مدال بیشتری کسب کرده و برای ایران افتخار آفرینی کنیم.  

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پنج =