آخرین اخبار

لیست ۵ نفره قاتل حرفه‌ای برای جنایت تکان‌دهنده

عامل جنایت شهریار و شلیک به ماموران پلیس تهران از انگیزه اش برای جنایت می‌گوید. او اعتراف کرد که در تهران از ترس به ماموران پلیس شلیک کرده است.

اشتراک گذاری
08 خرداد 1401
کد مطلب : 807

۱۲۱۶۴۱۱

۰۸ خرداد ۰۱ – ۱۲:۳۷

۶

نظر

عامل جنایت شهریار و شلیک به ماموران پلیس تهران از انگیزه اش برای جنایت می‌گوید. او اعتراف کرد که در تهران از ترس به ماموران پلیس شلیک کرده است.

جامعه ۲۴: عامل جنایت شهریار و شلیک به ماموران پلیس تهران از انگیزه اش برای جنایت می‌گوید. او اعتراف کرد که در تهران از ترس به ماموران پلیس شلیک کرده است.

تهران روز گذشته شاهد حادثه‌ای تلخ از نوع جنایت‌های تگزاسی بود. مرد جوانی به سمت ماموران پلیس اسلحه کشید و چهار نفر از ماموران پلیس تهران را با گلوله مجروح و راهی بیمارستان کرد. مردم حاضر در صحنه با کمک  مامور مجروح شده، او را خلع سلاح و دستگیر کردند. عامل تیراندازی خیابان طالقانی تهران در اعترافی عجیب به قتل ۵ نگهبان در شهریار نیز اعتراف کرد.

خونسرد است و هیچ پشیمانی در چهره اش نیست. خودش می‌گوید قصد داشته باز هم قتل کند، اما ماموران پلیس به او شک کرده و او هم به تصور اینکه لو رفته است شروع به تیراندازی می‌کند.

در حاشیه دستگیری این متهم گفتگویی را با او انجام داده که در ادامه می‌خوانید.

*خودت را معرفی کن؟

– علیرضا ۲۴ ساله هستم.

*چرا در شهریار دست به قتل زدی؟

-پدرم سال‌ها قبل در روستای بالابان شهریار چند هکتار زمین خرید، اما کشتیرانی روی آن دست گذاشت. ما از کشتیرانی خواستیم درختان باغ ما را قطع نکنند، اما آن‌ها توجهی نکردند. من هم عصبانی شدم و از مدیرانش کینه به دل گرفتم.

*بعد چه کردی؟

-دیروز به محل زمین رفتم و دیدم چند کانکس نگهبانی گذاشته شده است. داخل آنجا رفتم و نگهبانان را تهدید کردم که آدرس رئیس کشتیرانی را به من بدهند. بعد هم با اسلحه همه را به گلوله بستم.

*چرا به تهران آمدی؟

-بدون اینکه کسی بفهمد تاکسی گرفتم و به تهران آمدم. تا صبح در پارک‌ها خوابیدم.

*چرا به ماموران شلیک کردی؟

-صبح در ایستگاه اتوبوس نشسته بودم ماموران به من شک کردند به همین خاطر به سمتم آمدند. من هم فکر کردم آن‌ها فهمیده اند دیروز در شهریار قتل کردم و به همین خاطر می‌خواهند دستگیرم کنند. با اسلحه همراهم به سمتشان شلیک کردم.

*چه شد؟

-یکی از ماموران مجروح تفنگ را از من گرفت و ماموران دستگیرم کردند.

*اسلحه را از کجا آوردی؟

-از یک نفر در شهریار ۱۰ میلیون تومان خریدم.

*می دانی چند نفر را کشتی؟

– ۶ نفر را با اسلحه در شهریار زدم و فکر می‌کنم ۵ نفرشان کشته شده باشند.

*چرا به تهران آمدی به جای دوری فرار نکردی؟

-به تهران آمدم و قصد داشتم ۵ نفر دیگر را هم بکشم، اما قبل از این کار دستگیر شدم.

*پشیمانی؟

-فقط می‌خواستم حقم را بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 6 =