آخرین اخبار

اقدام شجاعانه دروازه‌بان منچستریونایتد پس از باخت به بایرن

دروازه‌بان منچستریونایتد پس از شکست تیمش اقدامی شجاعانه انجام داد.

اشتراک گذاری
30 شهریور 1402
کد مطلب : 7922

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، منچستریونایتد در مونیخ مقابل بایرن تن به شکست ۴ بر ۳ داد تا یک باخت ضعیف دیگر را به ثبت رساند.

منچستریونایتد شدیدا تحت فشار است و به قول رسانه بلیچر ریپورت زمستان خیلی زود به اولدترافورد رسید. (اینجا بخوانید)

آندره اونانا، دروازه‌بان کامرونی منچستریونایتد هدف اصلی رسانه‌ها و کاربران در فضای مجازی بود. او روی گل اول لیروی سانه، اشتباهی مرگبار انجام داد ولی به جای اینکه بدون صحبت کردن با رسانه‌ها به رختکن بازگردد، خودش تقاضای مصاحبه بعد از بازی کرد.

وی که قرار بود جانشین دخیا شود، عملکرد خوبی تاکنون نداشته و به همین علت بیشتر از هر بازیکن دیگری در منچستریونایتد در حال حاضر تحت فشار است. او پس از بازی به رسانه‌ها گفت که مقصر شکست مقابل بایرن بوده و اشتباه کرده است.

اونانا گفت: شکست به بایرن به خاطر من اتفاق افتاد. به خاطر من بود که ما پیروز نشدیم. من باید از اشتباهاتم درس بگیرم. می‌دانم که باید خودم را ثابت کنم زیرا صادقانه بخواهم بگویم، شروعم در منچستریونایتد اصلاً خوب نبوده. امروز به خاطر من تیم باخت!

ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد و کارشناس کنونی BT اسپورت در خصوص مصاحبه اونانا گفت: من به او احترام می‌گذارم. من بارها اشتباه کردم و باعث شدم تا تیمم ببازد. در آن زمان از صحبت کردن با رسانه‌ها خودداری کردم. حرکت او شخصیتش را نشان می‌دهد و به من ثابت می‌کند که بازیکن بزرگی است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =