آخرین اخبار

قاتل ۲ کاسب کرمانشاهی به صحنه جرم بازگشت

صحنه قتل دو نفر از کسبه یکی از مجتمع‌های تجاری کرمانشاه، با حضور قاتل و بازپرس این پرونده بازسازی شد.

اشتراک گذاری
26 شهریور 1402
کد مطلب : 7836

توازن

|

۱۴۰۲/۰۶/۲۶ ۱۳:۲۱:۵۹

صحنه قتل دو نفر از کسبه یکی از مجتمع‌های تجاری کرمانشاه که چند روز پیش توسط یکی دیگر از کسبه این مجتمع به قتل رسیده بودند، با حضور قاتل و بازپرس این پرونده بازسازی شد.

به گزارش ایسنا، امیرحیدر محمدی بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، امروز(۲۶ شهریور)پس از بازسازی صحنه قتل، در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: ظهر روز پنجشنبه(۲۳ شهریور) حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع جنایت در یکی از مجتمع های تجاری محله مسکن کرمانشاه در این محل حاضر شدیم.

وی افزود: پس از حضور در محل، با جسد دو نفر از شهروندان در طبقه دوم این پاساژ مواجه شدیم و قاتل نیز پس از وقوع این جنایت متواری شده بود. 

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان تصریح کرد: بدنبال انجام بررسی ها مشخص شد متهم به قتل به دلیل اختلافات صنفی با دو نفر از کسبه همسایه خود درگیر شده  و با استفاده از سلاح کلت کمری اقدام به شلیک به طرف آنها کرده و قتل آنها را رقم زده است.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه قاتل متواری شده بود، عملیات شناسایی و دستگیری او به فوریت در دستور کار قرار گرفت و ظرف مدت ۳۶ ساعت در یکی از شهرستانهای مرکزی کشور دستگیر و به کرمانشاه منتقل شد.

محمدی با بیان اینکه این متهم به ارتکاب قتل دو نفر اقرار کرده، افزود: امروز(یکشنبه) نیز بازسازی صحنه جرم به منظور تکمیل تحقیقات پرونده در حال انجام است و پس از آن انگیزه متهم برای قتل بررسی می شود.

به گفته این مسئول، متهم این پرونده دارای سه عنوان اتهامی شامل مباشرت در پرونده قتل عمدی، حمل و نگهداری سلاح گرم و تظاهر و قدرت نمایی با سلاح گرم است.

“ع.آ” متهم به قتل نیز پس از انجام بازسازی صحنه جرم در خصوص چگونگی وقوع این جنایت اظهارکرد: از حدود هفت سال قبل با دو نفر مقتول اختلاف صنفی داشتم و ساعت ۱۲ روز پنجشنبه هم دوباره باهم درگیر شدیم.

وی افزود: از مدتی پیش که با این دو نفر اختلاف پیدا کرده بودم، برای اینکه آنها را بترسانم، یک قبضه اسلحه کلت کمری خریداری کرده و آن را در مغازه نگه می‌داشتم.

متهم به قتل ادامه داد: آن روز پس از اینکه با یکی از مقتولین دوباره درگیر شدم، او ابتدا با یک چوب به بازوی من زد، به گونه‌ای که از شدت ضربه روی زمین افتادم. سپس داخل مغازه رفتم و خواستم اسلحه را بردارم، اما پشیمان شدم و بیرون آمدم. در مغازه مقتول دوم ایستاده بود که او هم با عصبانیت می خواست میانجیگری کند، این بار داخل مغازه رفتم و اسلحه را برداشتم و به مقتول اول سه تا چهار تیر و به مقتول دوم چهار تا پنج تیر شلیک کردم.

وی افزود: پس از این حادثه از محل گریختم و اسلحه را داخل رودخانه انداختم و بعد از آن به یکی از مرزهای شمال غربی متواری شدم و می خواستم از کشور خارج شوم، اما عذاب وجدان داشتم برای همین پشیمان شدم و به یکی از شهرهای مرکزی رفتم.

متهم به قتل با بیان اینکه پشیمان هستم، عنوان کرد: می خواستم خودم را تحول پلیس بدهم که آنها خودشان مرا دستگیر کردند. تنها قصدم ترساندن آنها بود، ولی نمی دانم در یک لحظه چه شد که آنها را به قتل رساندم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − نه =