آخرین اخبار

هندبال کهگیلویه و بویراحمد در راه پیشرفت یا سرنوشتی مثل تیم فوتبال شهرداری یاسوج؟

مسئولان اجازه ندهند سرنوشت هندبال استان هم به مانند سرنوشت تیم فوتبال شهرداری یاسوج شود که با قرار گرفتن در اوج فوتبال در سطح کشور به یکباره با بی‌تدبیری مسئولان منحل شد.

اشتراک گذاری
19 شهریور 1402
کد مطلب : 7665

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج؛ هرچند در حال حاضر استان کهگیلویه و بویراحمد در فوتبال حال و روز خوشی ندارد و استان خوزستان نیز مالکیت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را از آن خود می داند و هواداران فوتبالی در مرکز استان در حسرت هنرنمایی فوتبالیست‌های خود مانده‌اند اما هندبال در حال حاضر جای فوتبال را در استان گرفته و با داشتن دو تیم در لیگ برتر هندبال کشور شور و شوق ورزشی در استان به خصوص در دو شهر دهدشت و گچساران ایجاد کرده است.

از یک طرف تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت با جوانان بومی خود در لیگ برتر هندبال کشور خودنمایی می‌کند و از طرف دیگر تیم هندبال نفت و گاز گچساران با حمایت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز در عرصه هندبال کشور می‌درخشد.

اکنون با وجود این دو تیم بزرگ هندبال در لیگ برتر کشور لازم است مسئولان توجه بیشتری به رشته ورزشی هندبال داشته باشند.

در همین خصوص مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت می گوید که حدود ۸۰ درصد بازیکنان تیم هندبال فراز بام برای حضور قدرتمند در لیگ برتر بومی هستند.

مجید پارسایی می گوید: تیم هندبال فرازبام خاییز با تکیه بر بازیکنان بومی در سی و ششمین دوره لیگ برتر حضور قدرتمندی خواهد داشت.

او گفت: حضور بازیکنان جوان و بومی در تیم هندبال فرازبام مشوق خوبی برای حضور جوانان در سوق دادن به رشته هندبال است.

پارسایی با اشاره به تامین زیرساخت های لازم برای اجرای مسابقات لیگ برتر در سطح شهر دهدشت بیان کرد: تیم هندبال فراز بام خاییز در ورزشگاه اختصاصی هندبال شهید باهنر دهدشت از رقبای خود پذیرایی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: سالن اختصاصی هندبال با تامین تجهیزات بروز قابلیت میزبانی از مسابقات ملی و بین المللی را دارد.

با این تفاسیر و با داشتن دو تیم در لیگ برتر هندبال کشور لازم است چنین موفقیتی ادامه دار باشد و مسئولان سرمایه گذاری در هندبال را فراموش نکنند چه این که تیم هندبال دانش آموزی استان هم قهرمان هندبال دانش آموزی کشور شده و از این حیث پایه و شالوده هندبال استان سفت و محکم است.

مسئولان اجازه ندهند سرنوشت هندبال استان هم به مانند سرنوشت تیم فوتبال شهرداری یاسوج شود که با قرار گرفتن در اوج فوتبال در سطح کشور به یکباره با بی‌تدبیری مسئولان منحل شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =