آخرین اخبار

پیشکسوت استقلال: دود اختلاف میان مدیران باشگاه و نکونام به چشم هوادار می‌رود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص مشکلات و مسائل اخیر این تیم صحبت کرد.

اشتراک گذاری
07 شهریور 1402
کد مطلب : 7343

ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برد شب گذشته استقلال، اظهار داشت: باید به کادرفنی و بازیکنان که با وجود مشکلات موجود تلاش کردند برنده بازی شوند، تبریک گفت. در چند ماه اخیر اتفاقاتی افتاد و صحبت‌های نکونام نشان داد مشکلاتی وجود دارد که باید هرچه زودتر برطرف شوند.

وی افزود: استقلال در بازی شب گذشته استرس داشت. بازیکنان تمام تلاش خودشان را کردند اما چون مهره‌های مدنظر سرمربی در اختیارش نیست، نتوانسته شرایط دلخواهش را ایجاد کند. با اینحال با تعویض‌هایی که انجام داد شرایط بازی بهتر شد. در مجموع مشکلات باعث شده استقلال در شرایط آرمانی نباشد. خداراشکر ۳امتیاز این بازی را گرفتند و امیدوارم در تعطیلات اتفاقات خوبی برای استقلال بیفتد. نکونام مجبور است برای چیدن تیم، بازیکنان را در پست‌های مختلف جابه‌جا کند. درصورتیکه اگر مهره‌های مدنظرش را داشته باشد می‌تواند از بازیکنان در پست تخصصی خودشان استفاده کند و بهتر نتیجه بگیرد.

پیشکسوت استقلال گفت: این را می‌بینیم که بازیکنان تمام توان خودشان را برای موفقیت تیم می‌گذارند. این همدلی برای هواداران و پیشکسوتان خیلی جذاب است. در استقلال اتفاقاتی رخ داده که باعث شده تیم از توان و اقتدار خودش دور شود. برخی مسائل در نقل و انتقالات تیم باعث تعجب من است. آنطور که به نظر می‌رسد؛ بازیکنانی که سرمربی می‌خواهد در اختیارش قرار نمی‌گیرند اما برخی بازیکنان بدون هماهنگی با او می‌آیند. همین مساله دلیل اتفاتی است که رقم خورده، این شرایط باید مدیریت شود و تصمیمات بهتری بگیرند.

عالمی در مورد واکنش سرمربی استقلال به صحبت‌های عضو هیات مدیره باشگاه که نشان می‌دهد دلخوری‌هایی دارد، عنوان کرد: در صحبت‌های نکونام این مساله مشهود است. آنطور‌که من شنیدم به عنوان مثال بدون اجازه سرمربی آریا برزگر رفت یا بازیکنانی که می‌خواهد جذب نمی‌شوند. در هیچ کجای دنیا بدون اجازه سرمربی بازیکن به تیم اضافه نمی‌شود. باید جذب بازیکن با تایید او باشد. مدیریت باید خواسته‌های سرمربی را تامین کند. حالا اولویت‌های یک، دو و سه دارد که براساس شرایط باشگاه است. مدیریت باید از تمام توانایی‌های خودش برای بهتر شدن شرایط تیم استفاده کند.

وی در مورد اینکه صحبت‌های بازیکنان نیز نشان می‌دهد بین مجموعه تیم و مدیریت اختلافاتی وجود دارد، گفت: با توجه به عمق ماجرا و صحبت‌های نکونام که می‌گوید می‌خواهند من بروم، این مساله باید هر چه زودتر ریشه یابی و حل شود. هواداران و پیشکسوتان او را دوست دارند. کاریزما، دانش و تجربه دارد. به درد استقلال می‌خورد. او عاشقانه استقلال را دوست دارد. من با نکونام کار‌کرده‌ام. بازیکن توانمند و کاپیتان تیم ملی بوده، باید هرچه زودتر جلوی این مساله گرفته شود. مدیران تصمیمات بهتری بگیرند تا مشکل حل شود و دود آن به چشم هواداران نرود. مدیریت باید در کنار سرمربی باشد و باعث موفقیت استقلال شود. باید تعامل خوبی ایجاد شود، هرچند با شرایطی که من می‌بینم فکر می‌کنم هرچه زودتر باید یک طرف ماجرا تصمیم دیگری بگیرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =