آخرین اخبار

محرومیت هواداران ۳ باشگاه همراه با صدور دستور موقت برای سرمربی و مربی هوادار

آرا و دستور موقت‌های جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شد.

اشتراک گذاری
02 شهریور 1402
کد مطلب : 7223

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته انضباطی آرای جدید خود را درمورد پرونده‌های مختلف به شرح زیر صادر کرد:

* دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران در هفته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا، سنگ و لیزر که باعث توقف بازی شد رخ داد. بر همین اساس تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان به یک جلسه محرومیت تعلیقی در بازی خانگی به مدت ۶ ماه محروم شده و باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی از سوی باشگاه فوق پرداخت شود. این رای قابل تجدید نظر است.

* مسابقه تیم های تراکتور و پرسپولیس در هفته دوم برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا، انداختن لیزر و مواد آتش زا به سمت بازیکنان خریف و توهین به سرمربی تیم حریف رخ داد. همین اساس تماشاگران تیم تراکتور به یک جلسه محرومیت تعلیقی در بازی خانگی به مدت ۶ ماه محروم شده و باید ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی از سوی باشگاه فوق پرداخت شود. این رای قابل تجدید نظر است.

* دیدار دو تیم سپاهان و تراکتور در هفته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر استفاده از الفاظ توهین آمیز و مواد دود زا رخ داد.بر همین اساس تماشاگران تیم سپاهان به یک جلسه محرومیت تعلیقی در بازی خانگی به مدت ۶ ماه محروم شده و باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی از سوی باشگاه فوق پرداخت شود. این رای قابل تجدید نظر است. تیم سپاهان به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید۲۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم تراکتور نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم های هوادار تهران و مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر در حالی برگزار شد که حامد لک،دروازبان تیم مس رفسجان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی انجام داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال محروم شد و باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است. تیم مس رفسنجان به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید۲۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان برگزار شد و از سوی احمد ظهیری، تدارکات تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. باشگاه فولاد خوزستان به دلیل استفاده شعار موهن از سوی تماشاگرانش و داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
باشگاه صنعت نفت آبادان به دلیل بدرفتاری به مربی تیم حریف و داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* همچنین با اعلام کمیته انضباطی، به دلیل بدرفتاری و تخلفاتی که از سوی محمود فکری، سرمربی، سیروس دین محمدی، مربی و علی طهماسبی سرپرست تیم هوادار در بازی با آلومینیوم اراک رخ داد، نفرات فوق تا اطلاع ثانوی و با صدور دستور موقت از همراهی تیم خود محروم هستند و باید ظرف ۴۸ ساعت دفاعیات خود را به این کمیته ارسال کنند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =