آخرین اخبار

نانوایی معروف و متخلف یاسوج پلمب شد

نانوایی معروف و متخلف یاسوج به علت گرانفروشی پلمب شد.

اشتراک گذاری
02 شهریور 1402
کد مطلب : 7212

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج؛ یکی از معضلات و مشکلات اصلی در استان کهگیلویه و بویراحمد به تخلفات عدیده نانوایی‌ها برمی‌گردد نانوایی‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد چنان وضعیت بدی دارند که مردم به دلیل کیفیت پایین و همچنین گران فروشی‌های ممتد از این وضعیت خسته و عاصی شده‌اند.

در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آن گونه که مردم در گزارش‌های مردمی به خبرنگاران می‌گویند تعداد نانوایی‌های با پخت نان با کیفیت حتی به انگشتان یک دست هم نمی‌رسد.

اما تعزیرات حکومتی در چند وقت اخیر عزمی جزم برای مقابله با نانوایی‌های متخلف در سراسر استان داشته و در همین خصوص یک نانوایی معروف و متخلف و گران فروش طی روزهای گذشته توسط تعزیرات پلمپ شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص با بیان اینکه هیچگونه تعارفی با نانوایی‌های متخلف نداریم گفت: این نانوایی متخلف و گران فروش را در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد پلمب کردیم تا درس عبرتی برای سایر متخلفین باشد.

به گزارش فارس طی گزارش‌های مختلف همواره تخلفات عدیده برخی نانوایی‌ها در رسانه‌ها به تاکید شده بود که برای مثال فروش نان کنجدی بالاتر از دو برابر قیمت نان ساده بوده در حالی که حتی دو گرم کنجد هم برای هر قرص نان استفاده نمی‌شود.

قضیه به این شرح است که برخی نانوایی‌ها نان ۱۵۰۰ تومانی را تنها با افزودن ۲ تا ۳ گرم کنجد به قیمت ۳۰۰۰ تومان به خورد مردم می‌دهند یعنی این که نانوایی هر کیلوگرم کنجد را در بازار به قیمت بیش از ۱.۵ میلیون تومان خریداری می‌کنند در حالی که قیمت هر کیلوگرم کنجد بیش از ۸۰ هزار تومان در بازار نیست و به این می‌تان گفت ابر تخلف نانوایی‌ها متخلف.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 11 =