آخرین اخبار

تجارت یا ورزش؛ سالنی برای ورزشکاران یا محل نمایشگاه مبل؟+ فیلم

سالن ورزشی چند منظوره شهر سی سخت آن گونه که شنیده و دیده می‌شود بدون هماهنگی با هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران در اختیار نمایشگاه مبل قرار گرفته وفعالیت چندین هیئت ورزشی تعطیل شده است.

اشتراک گذاری
01 شهریور 1402
کد مطلب : 7199

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از سی سخت، سالن ورزشی چند منظوره شهر سی سخت آن گونه که شنیده می‌شود بدون هماهنگی با هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران در اختیار نمایشگاه مبل قرار گرفته وفعالیت چندین هیئت ورزشی تعطیل شده است.

ورزشکاران می‌گویند چنین اقدامی در شهر سی‌سخت باعث می‌شود که فعالیت چندین هیئت ورزشی برای مدت زیادی تعطیل گردد.

اوضاع از این قرار است که متولیان نمایشگاه مبل برای برپایی نمایشگاه خود به سراغ اداره ورزش و جوانان می‌رود و اداره ورزش و جوانان از بین این همه سالن تنها سالن فعالی که چندین هیئت ورزشی و قهرمان المپیکی در آن در حال تمرین هستند را در اختیار این نمایشگاه می‌گذارد.

آن‌ها می‌گویند مسئولان ورزشی شهرستان دنا بدون مشورت با روسای هیئت های ورزشی تنیس روی میز، بدمیتون، سنگ نوردی و دیگر ورزشکاران و بدون از هماهنگی قبلی اقدام به جمع آوری وسایل ورزشکاران از جمله میزهای پینگ پنگ کرده و عملا فعالیت چندین هیئت، ورزشی شهر سی‌سخت را به مدت چندین روز تعطیل کردند و با این کار نشان دادند که پول و تجارت را به  ورزش و سلامتی جوانان  ترجیح می‌دهند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =