آخرین اخبار

مردم «سرآسیاب» در رنج و عذاب و مسئولان در خواب+تصویر و فیلم

یکی از دلایل مشکلات عدیده در شهرهای استان از جمله سرآسیاب به عملکرد بسیار ضعیف و بد دستگاه‌های خدمات رسان از جمله گاز و آب برمی‌گردد که با کنده کاری‌ها و رها کردن‌ها موجب شده‌اند مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شود.

اشتراک گذاری
28 مرداد 1402
کد مطلب : 7063

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از بهمئی؛ به همه نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد که سری بزنیم از یاسوج گرفته تا بهمئی و از دیشموک و قلعه رئیسی گرفته تا گچساران چهره شهرهای این استان مطلوب و زیبنده و مناسب نیست.

به درون و بیرون شهرهای استان که نگاه کنیم از ورودی‌های آنها گرفته تا مرکزی‌ترین نقاط شهر چهره زشتی بر شهرها حکم فرماست نمونه بارز آن را می‌توان در شهر یاسوج مرکز استان هم مشاهده کرد.

اما یکی از دلایل مشکلات عدیده در شهرهای استان به عملکرد بسیار ضعیف و بد دستگاه‌های خدمات رسان از جمله گاز و آب برمی‌گردد که با کنده کاری‌ها و رها کردن‌ها موجب شده‌اند مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شود.

 طی چند روز اخیر تنی چند از اعضای شورا و دهیار سرآسیاب یوسفی واقع در شهرستان بهمئی با حضور در دفتر معاون عمرانی استاندار کهکیلویه و بویراحمد از وضعیت بسیار بد و نامناسب معابر خود به شدت گلایه‌مند بودند.

معابری که توسط دستگاه‌های خدمات رسان به شدت آسیب دیده اما کار را به حال خود رها کرده و مردم را در رنج و زحمت قرار داده‌اند.

کیست که از این دستگاه‌ها سوال کند چرا مردم را به رنج و زحمت می‌اندازید و زندگی را بر آن‌ها تلخ می‌کنید بی‌مسئولیتی در قبال مردم تا به کی؟.

مسئولان این تصاویر را ببیند و بگویند آیا می‌توان در چنین گل و لای و گرد و خاکی زندگی کرد آیا حاضرید یک هفته در سرآسیاب زندگی کنید این است رسم مردم‌داری و خدمت صادقانه؟.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =