آخرین اخبار

آخرین وضعیت مصدومان تراکتور در آستانه بازی با شارجه

آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال تراکتور در آستانه بازی با شارجه مشخص شد.

اشتراک گذاری
27 مرداد 1402
کد مطلب : 7032

به گزارش خبرگزاری فارس، کامران فخیمی درمورد آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: بهزاد سلامی در تمرین بیستم مردادماه بدون برخورد فیزیکی دچار پیچ خوردگی از ناحیه زانو شد که کادر پزشکی با انجام اقدامات اولیه، از حضور این بازیکن در ادامه تمرینات ممانعت کرد. صبح روز ۲۱ مردادماه، از پای این بازیکن ام آر آی گرفته شد که بر اساس نتایج آن، بررسی‌های کادر پزشکی تیم و مشورت با پزشک متخصص ارتوپد، مشخص شد که رباط ACL این بازیکن دچار پارگی شده است.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم با پزشک جراح صورت گرفته و سلامی طی هفته آتی به تهران مراجعه خواهد کرد تا پس از دریافت ام آر آی ثانویه، زمان عمل جراحی پای مصدومش مشخص شود. طبق پیش بینی‌ها حدأقل شش ماه تا بازگشت این بازیکن به تمرینات، زمان نیاز است.

پزشک تیم تراکتور در خصوص مصدومیت محمد آقاجان‌پور، گفت: آقاجان‌پور در آخرین جلسه تمرینی قبل از بازی با پرسپولیس از ناحیه همسترینگ احساس کشیدگی داشت که بلافاصله ام آر آی از پای این بازیکن گرفته شد و براساس نتایج آن، کشیدگی همسترینگ مشاهده شد. این بازیکن در کلینیک باشگاه فیزیوتراپی می‌کند و طی روزهای آتی به تمرینات گروهی تیم ملحق خواهد شد و حتی احتمال دارد به بازی پیش رو برسد.

پزشک تیم تراکتور در رابطه با میزان مصدومیت محمد نادری در بازی مقابل پرسپولیس، توضیح داد: محمد نادری در نیمه دوم بازی روز گذشته دچار کشیدگی همسترینگ شد و میزان دقیق مصدومیت او پس از بررسی نتایج ام آر آی، مشخص خواهد شد.

تراکتور سه‌شنبه برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه می‌رود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =