آخرین اخبار

خمز: این بهترین تراکتور تاریخ نیست و قول قهرمانی نمی‌دهم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: می‌خواهیم با انرژی زیاد وارد مسابقات می‌شویم.

اشتراک گذاری
16 مرداد 1402
کد مطلب : 6667

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پاکو خمز درمورد آخرین وضعیت تراکتور در فاصله ۲ رور تا آغاز لیگ برتر، اظهار داشت: از پیش فصلی که داشتیم خیلی خوشحال هستم. در کل پیش فصل خیلی خوبی بود و بچه ها خیلی خوب تمرین کردند؛ البته باید برخی چیزها را در سال‌های آینده بهتر کنیم، اما خیلی خوب تیم در این پیش فصل آماده شده است. تمام هدف ما این است طرفداران‌مان را با بازی‌های خوب خوشحال کنیم و با انرژی زیاد وارد مسابقات می‌شویم.

وی درمورد اظهارنظر مدیران تراکتور مبنی براینکه لیست مدنظر خمز جذب شده است، گفت: تمام بازیکنان جذب شده خوب و باکیفیت هستند. می‌توانند به تیم کمک کنند. می‌توانستیم خیلی چیزها را بهتر کنیم. در کل من راضی هستم. هرکاری کنید، باز هم می‌توانید بهترش را انجام بدهید اما بازیکنانی که اکنون جذب شده‌اند، خیلی باکیفیت و خوب هستند.

سرمربی تراکتور درمورد مطرح شدن گزینه‌های مختلف برای حضور در تراکتور به عنوان مهاجم و قانون دست و پا گیر محسوب کردن لژیونرها شامل بازیکنان خارجی، توضیح داد: این یکی از کارهایی است که می‌توانستیم بهتر انجامش بدهیم.

خمز درخصوص ادعای محمدرضا زنوزی مبنی براینکه تراکتور امسال بهترین تیم تاریخ لیگ برتر را بسته و مدیران باشگاه هدفی جز قهرمانی ندارند و با این وضعیت آیا می‌توان انتظار قهرمانی تراکتور را داشت، گفت: برای نظرات همه مدیران احترام قائل هستم اما نمی‌توانم با چیزی که گفته شده کاملاً موافق باشم.

وی درمورد انتظار هواداران تراکتور برای گرفتن قول قهرمانی، تصریح کرد: نمی‌توانم چنین قولی بدهم اما قولی که می‌توانم بدهم این است که کار و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم به این مورد برسیم تا خوب بازی کنیم و هوادران لذت ببرند اما نمی‌توانم درمورد قهرمانی قول بدهم.  فکر می‌کنم اگر بخواهیم اینگونه صحبت کرده و فشار روی بازیکنان و تیم بگذاریم که حتما باید قهرمان شویم، به نفع تیم و باشگاه نیست. نباید اینگونه صحبت کنیم.

ادامه دارد…این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =