آخرین اخبار

فتح الله زاده در مورد ساپینتو درست می‌گوید؟

مدیرعامل اسبق استقلال مدعی شده که هواداران استقلال خواستار اخراج ریکاردو ساپینتو شده بودند.

اشتراک گذاری
13 مرداد 1402
کد مطلب : 6601

 به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بسیاری از هواداران استقلال تا روز آخر از ریکاردو ساپینتو حمایت کردند اما به هر حال نمی‌توان این واقعیت را کتمان کرد که بخشی از هواداران هم بعد از شکست این تیم مقابل پرسپولیس در لیگ برتر از آینده مرد پرتغالی ناامید شده و خواستار اخراج او شدند.

نتایج نظرسنجی‌هایی که در همان مقطع برگزار می‌شد کاملاً بیانگر این موضوع بود که برخی از هواداران استقلال از عملکرد فنی ریکاردو ساپینتو راضی نیستند. البته بیشتر انتقاد آنها به مسائل مدیریتی بود و اینکه بازیکنان هم ماه‌ها بود پولی نگرفته بودند.

همه این مسائل دست به دست هم داد تا استقلال فصل را با ناکامی تمام کند اما حالا فتح الله زاده می‌گوید هواداران استقلال وقتی او را می‌دیدند، خواستار اخراج ساپینتو بودند که به نظر می رسد این حرف‌ او خیلی هم غلط نیست.

آنچه مسلم است در مورد ریکاردو ساپینتو نظر همه هواداران استقلال یکسان نبود و بخشی از آنها خواستار اخراج این مربی پرتغالی حداقل بعد از دربی لیگ برتر شدند. ساپینتو در نهایت فینال جام حذفی را هم به پرسپولیس باخت و با ناکامی از استقلال رفت هرچند که مشکلات مدیریتی استقلال خیلی به او و تیمش لطمه زد.

گفتنی است ساپینتو اواسط فصل گذشته با پیروزی مقابل نساجی سوپرجام فصل گذشته را فتح کرده بود.

به گزارش فارس، ساپینتو اکنون در تیم آپوئل قبرس حضور دارد و هدایت این تیم را برعهده دارد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =