آخرین اخبار

سیل عراقی‌ها در لیگ برتر فوتبال ایران

این روزها شاهد حضور گسترده بازیکنان عراقی در لیگ برتر فوتبال ایران هستیم.

اشتراک گذاری
13 مرداد 1402
کد مطلب : 6577

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صفاهادی فصل گذشته در تراکتور بازی‌های خوبی انجام داد و امسال هم شاهد حضور منتظر محمد در ترکیب استقلال و علا عباس در ترکیب نساجی خواهیم بود. علاوه بر آن صنعت نفت آبادان هم سه بازیکن عراقی جذب کرده و خلاصه جمع عراقی‌ها در لیگ برتر فوتبال ایران حسابی جمع است.

فوتبال عراق استعدادهای زیادی دارد که معمولاً در سنین جوانی شکوفا می‌شوند. همین منتظر محمد که استقلالی شده کاپیتان تیم ملی امید عراق است و بازی‌های بسیار خوبی را در این تیم انجام داد. قبل از او صفا هادی هم نشان داده بود یک استعداد خوب است. با توجه به افزایش بی‌رویه قیمت بازیکنان ایرانی باید گفت بازار بازیکنان عراقی در لیگ برتر فوتبال ایران داغ شده و پیش‌بینی می‌شود این روند ادامه داشته باشد.

اینکه با بازیکنان عراقی قرارداد ریالی بسته می‌شود یا نه، جزء ابهاماتی است که وجود دارد اما به هر حال قانون می‌گوید باید با بازیکنان خارجی قرارداد ریالی بسته شود و عراقی‌ها هم جزو بازیکنان خارجی محسوب می‌شوند.

اگر چهره‌هایی مثل علا عباس و منتظر محمد در لیگ برتر ایران بدرخشند مسلماً راه برای بقیه بازیکنان عراقی هم باز خواهد شد چون جذب آنها برای باشگاه‌های لیگ برتری نسبت به بازیکنان داخلی مقرون به صرفه‌تر است و البته برای خود بازیکنان عراقی هم فرصت خوبی است تا استعدادهای خود را نشان بدهند و از لیگ برتر ایران به تیم‌های پولدار قطری و عربستانی بپیوندند.

پایان پیام/ ت ۱۰این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =