آخرین اخبار

ثبت بیش از۱۹۰۰ درخواست در میز خدمت ارتباطات مردمی آموزش وپرورش

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: با استقرار میز خدمت ارتباطات مردمی سفر ریاست جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد در ادره کل آموزش و پرورش استان با عنوان ستاد شماره ۱، بیش از۱۹۰۰ مورد درخواست در میز خدمت این اداره ثبت شد.

اشتراک گذاری
04 مرداد 1402
کد مطلب : 6388

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، حسنعلی عزت خواه گفت: به منظور خدمت رسانی بهتر و مطلوب‌تر به جامعه فرهنگیان استان در آستانه سفر ریاست جمهوری به استان، میز خدمت آموزش و پرورش استان تحت عنوان ستاد شماره ۱، در محل اداره کل آموزش و پرورش استان استقرار یافت.

عزت خواه با اشاره به اینکه میز خدمت آموزش و پرورش به مدت سه روز پاسخگوی فرهنگیان بود، افزود: از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ تیر ماه از ساعت ۸صبح تا ۱۸ عصر، با حضور قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت در سفر ریاست جمهوری به استان، درخواست‌های فرهنگیان دریافت و مشکلات آنان بررسی شد.

وی تصریح کرد: در این سه روز، بیش از ۱۹۰۰ مراجعه کننده ، به میز خدمت آموزش و پرورش استان مراجعه و درخواست‌های خود را تحویل دادند.

عزت‌خواه تأکید کرد : درخواست‌های مراجعه کنندگان پس از بررسی توسط کارشناسان اداره و نظریه نماینده تام الاختیار وزارت آموزش و پرورش در سامانه سامد ثبت شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: کمیته هایی جهت بررسی درخواستهای مردمی به آموزش و پرورش در سفر ریاست محترم جمهور تشکیل شده که بزودی همه نامه ها پاسخ داده خواهد شد.

پایان پیام/۸۲۰۲۴این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =