آخرین اخبار

واکنش سمیعی به بستن قراردادهای بازیکنان استقلال در هتل اسپیناس و پرداخت‌های نجومی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نسبت به هجمه‌های اخیر واکنش نشان داد.

اشتراک گذاری
27 تیر 1402
کد مطلب : 6249

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتشار قرارداد عجیب و غریب عارف غلامی پس از انتقاداتی که طی هفته‌های گذشته در مورد نحوه بسته شدن قراردادهای بازیکنان استقلال پیش از شروع لیگ ۲۲ مطرح شد، بار دیگر اهمیت نظارت حقوقی را نشان داد. شاید در نگاه اول فرشید سمیعی  از افرادی بوده که باید در انعقاد این قراردادها دخیل باشد اما معاون حقوقی پیشین و عضو هیات مدیره فعلی باشگاه استقلال این انتقادات علیه واحد حقوقی را تنها هجمه و مسیری نادرست می‌داند.

سمیعی در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: همانطور که بارها اعلام کردم قراردادهای فصل گذشته بدون اطلاع واحد حقوقی باشگاه بسته شد که اثرات آن را هنوز هم شاهد هستیم. نمی‌دانم چرا با وجود اینکه بارها در این مورد صحبت و اطلاع رسانی شده، هنوز هم هجمه‌ها ادامه دارند.

وی افزود: الان هم هیچ واکنش منفی یا مثبتی در خصوص این قراردادها ندارم. در واقع هیچ نظری در مورد قراردادهای بازیکنان که در هتل اسپیناس بسته شد ندارم چرا که هیچ دخالتی در آن‌ها نداشتم. مطمئنا نهادهای نظارتی به این موضوع آگاهی دارند که امکان حضور مجدد من در باشگاه فراهم شده، حقیقت کاملا مشخص است. واقعا دلیل اصرار برخی دوستان برای اینکه اذهان عمومی را به سمت من منحرف کنند، نمی‌دانم.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =