آخرین اخبار

وزارت نفت ۲۶۰۰ میلیارد تومان کار عام‌المنفعه در کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌دهد

وزیر نفت گفت: تاکنون ۲۶۰۰ میلیارد تومان از محل مسئولیت‌های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد توسط وزارت نفت هزینه می‌شود.

اشتراک گذاری
26 تیر 1402
کد مطلب : 6218

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران وزیر نفت در آیین افتتاح پتروشیمی گچساران که با حضور رئیس جمهور انجام شد از برنامه‌های وزارت نفت در زمینه مسئولیت اجتماعی در مناطق نفت خیز یاد کرد و گفت: برنامه‌های خود را در این زمینه به خوبی جلو می‌بریم.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۶۰۰ میلیارد تومان از محل مسئولیت‌های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد توسط وزارت نفت هزینه می‌شود گفت: تاکنون سابقه نداشته که به این اندازه هزینه برای کارهای عام‌المنفعه شده باشد.

اوجی در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های پتروشیمی به رونق اشتغال کمک بزرگی می‌کنند یادآور شد: علاوه بر پتروشیمی گچساران پتروشیمی دهدشت نیز تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسد و تعداد زیادی نیز در آنجا مشغول به کار می‌شوند.

وزیر نفت با اشاره به فعالیت تعداد ۳۰۰۰ نفر در پتروشیمی گچساران یادآور شد: در فاز دوم این پتروشیمی و همچنین در میدان گازی مختار و سایر پروژه‌های دیگر نیز اشتغال خوبی ایجاد خواهد شد.

وی یادآور شد: همچنین یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ وزارت نفت پروژه گازی مختار با ۴۶۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری است که عملیات لرزه‌ نگاری و اجرای آن از امروز آغاز می‌شود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =