آخرین اخبار

شعاری جالب برای استقبال از رئیس‌جمهور در کهگیلویه و بویراحمد+فیلم

قرار است رئیس‌جمهور در آخرین روزهای تیرماه به کهگیلویه و بویراحمد سفر کند که در این خصوص شعاری جالب با کلیپی در این خصوص تهیه شده است.

اشتراک گذاری
24 تیر 1402
کد مطلب : 6170

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، قرار است آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور به همراه برخی اعضای دولت در دومین سفر استانی وارد کهگیلویه و بویراحمد شوند.

سفر رئیس جمهور که قرار بود هفته پیش به استان صورت گیرد به دلیل سفر آیت الله رئیسی به قاره آفریقا به تعویق افتاد و قرار است این سفر در یکی دو روز آینده برگزار شود و دولت مردمی سیزدهم بعد از گذشت ۲ سال دومین بار در این استان حضور یابند.

آنگونه که در کوچه و بازار و از زبان مردم شنیده می‌شود کهگیلویه و بویراحمدی‌ها خود را برای این سفر آماده کرده تا ضمن دیدار با رئیس جمهور مشکلات خود را با آیت الله رئیسی و اعضای کابینه وی مطرح کنند.

همچنین در این سفر پروژه‌های بزرگی همچون پتروشیمی گچساران، جاده پاتاوه- دهدشت و سد چمشیر نیز به صورت رسمی افتتاح می‌شود و طرح‌های بزرگ اقتصادی همچون میدان گازی مختار در یاسوج و پترو پالایشگاه در گچساران و چندین و چند طرح ریز و درشت دیگر افتتاح خواهد شد.

اما در این سفر یکی از موضوعات جالب شعاری است که برای استقبال از رئیس جمهور در نظر گرفته شده است «تی مردم-سی مردم» به معنی رئیس جمهور با مردم و برای مردم است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =