آخرین اخبار

کارواش مجانی در سی‌سخت به حساب آبفا+ فیلم

علی‌رغم تغییر جدی و اساسی در رویه کاری آب و فاضلاب دنا، اما هنوز شکستگی هایی در شبکه آبرسانی شهر سی سخت وجود دارد که با وجود عمر چند ماهه، از دید آب و فاضلاب به دور می ماند.

اشتراک گذاری
23 تیر 1402
کد مطلب : 6146

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از سی سخت، برخی شکستگی های موجود شبکه آب در شهر سی سخت تبدیل به کارواش رایگان برای رانندگان شده است.

علی‌رغم تغییر جدی و اساسی  در رویه کاری آب و فاضلاب دنا اما متاسفانه هنوز شکستگی هایی در سطح شهر سی سخت وجود دارد که عمری چند ماهه دارد و از دید آب و فاضلاب به دور می ماند.

طبق گفته مغازه داران و اهالی خیابان مطهری، شکستگی خط لوله آب بیش از یک ماه است که چندین اینچ آب شرب در حال به هدر رفتن است که به رغم تماس های مکرر با مسئولین آب و فاضلاب متاسفانه تاکنون ترتیب اثری داده نشده است و باعث فوران شده است.

یکی از این شکستگی ها حدفاصل چهار راه ولی عصر تا کوچه مدرسه زینب است که تبدیل به کارواشی رایگان برای برخی رانندگان شده است که در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه چندین خودرو برای کارواش ماشین خود به صف شدند.

این روزها که تنش بی آبی بی داد می کند چرا باید چنین شکستگی هایی باعث هدر رفت آب شرب شهر شود که می طلبد مسئولین آب و فاضلاب نسبت به ترمیم این شکستگی ها اقدامی جدی کنند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =