آخرین اخبار

توقع اینکه دولت به تنهایی مشکلات را حل کند، نابجاست/ دولت یواش یواش خودش را پیدا می‌کند و مشکلات حل می‌شود

احمد کریمی اصفهانی گفت: باید مراقب باشیم، نقد از دولت موجب نشود در زمین دشمن بازی کنیم. چون شاهد این هستیم که دولت دلش می خواهد ارزانی باشد. انشاءالله که موفق باشد.

اشتراک گذاری
23 تیر 1402
کد مطلب : 6135

احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ :

احمد کریمی اصفهانی گفت: باید مراقب باشیم، نقد از دولت موجب نشود در زمین دشمن بازی کنیم. چون شاهد این هستیم که دولت دلش می خواهد ارزانی باشد. انشاءالله که موفق باشد.

احمد کریمی اصفهانی

توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ سعید شمس:  احمد کریمی اصفهانی، فعال سیاسی اصولگرا و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ با می‌گوید: «انتقادات از دولت رئیسی بی‌انصافی است، برای اینکه دولت را نقد کنیم باید بدانیم این دولت میراث‌دار دولت پراشتباه روحانی است. در واقع تصمیم‌گیری‌های اشتباه دولت قبلی موجب شد آقای رئیسی در شرایطی دشوار شروع به کار کند و به همین دلیل طبیعی است برخی برنامه‌ها به نتیجه نرسد. با این حال دولت سیزدهم دستاورد‌های بسیار بزرگی داشته است که نمی‌توانیم نادیده بگیریم.

عضو موتلفه اسلامی در ادامه می‌گوید: البته در مباحث اقتصادی شاهد وضعیت خوبی نیستیم، با این توضیح که تداوم این وضعیت نگران‌کننده است؛ بنابراین باید تاًکید کرد اهتمام زیاد لازم است تا به هر طریق ممکن شرایط معیشتی را از حالت نامطلوب فعلی خارج کنیم. البته اینکه توقع داشته باشیم دولت به تنهایی مانع‌های اقتصادی را از پیش رو بردارد، توقع نابجایی است زیرا باید قوای دیگر و سایر ارگان‌ها هم پای کار بیایند بلکه مردم از این گرانی‌ها خلاص شوند.


قدیری ابیانه: هش ارزش پول ملی به خاطر مردم است/ مردم کمتر آب، برق و گاز مصرف کنند، ارزانی می‌شود


او می‌گوید: البته نباید از کنار این مساًله بگذریم که تحریم‌ها همچنان به اقتصاد ضربه می‌زند و این چیزی نیست که به دولت ربط پیدا می‌کند. نکته امیدوارکننده این است که دولت یواش‌یولش خودش را پیدا می‌کند و ان‌شاءالله شاهد کم شدن مشکلات خواهیم بود. همانطور که همه می‌دانند، قیمت‌ها دیگر بالا و پایین نمی‌شود که این دلیلی جز این ندارد که دولت کارش را به خوبی انجام می‌دهد. پس باید مراقب باشیم، نقد از دولت موجب نشود در زمین دشمن بازی کنیم. چون شاهد این هستیم که دولت دلش می‌خواهد ارزانی باشد.

این فعال سیاسی در واکنش به نقد‌هایی که به تجربه دولتی‌ها مطرح می‌شود، می‌گوید: اینکه کل دولت را بی‌تجربه بدانیم، اشتباه و سیاه‌نمایی است. اما بالاخره باید کاری کنیم تا کسانی که بیشتر تسلط اقتصادی دارند، استفاده شود تا بتوانند بازار را کنترل کنند. این را هم بگویم که تجربه دولت به تنهایی کافی نیست و لازم است در مجلس هم نمایندگانی باشند که تخصص و تجربه را باهم داشته باشند.

کریمی اصفهانی در ادامه می‌گوید: اینکه برخی می‌گویند، مجلس به دولت کمک می‌کند، منطقی است. اما باید در نظر بگیریم با مجلسی روبرو هستیم که ضعف‌های زیادی دارد و نمایندگان نمی‌توانند در راستای حل مساله‌های اقتصادی کمک حالِ دولت باشند. اینکه بتوانیم اقتصادمان را به سامان برسانیم، لازم است مجلسی قوی داشته باشیم تا بتواند به عنوان بازویی قوی دولت را همراهی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =