آخرین اخبار

خبر امیدبخش دادستان از عرضه سهام صندوق مساله‌دار بهمئی در شرکت فرا بورس

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از عرضه سهام صندوق سپرده گذاری بهمئی در شرکت فرابورس ایران خبر داد.

اشتراک گذاری
21 تیر 1402
کد مطلب : 6113

سید علی ملک‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهمئی از عرضه سهام صندوق سپرده گذاری بهمئی در شرکت فرابورس ایران خبر داد.

ملک حسینی در همین زمینه اظهار داشت: آخرین اقدام دستگاه قضایی در خصوص پرونده صندوق سپرده گذاری بهمئی ، پیگیری به منظور عرضه سهام صندوق سپرده گذاری بهمئی در شرکت فرابورس ایران بود.

وی گفت: با انجام مکاتبه و صدور دستور قضایی بخشی از سهام بورسی که از متهم پرونده توقیف شده بود، پس‌ از انجام تشریفات قانونی و کارشناسی جهت فروش عمده و یکجا عرضه خواهد شد.

ملک حسینی با اظهار این نکته که عموم مردم می‌توانند با توجه به شرایط مندرج در متن آگهی در این فروش شرکت نمایند، افزود: با توجه به آگهی شرکت فرابورس ایران، این سهام در تاریخ یازدهم مرداد ماه ۱۴۰۲عرضه خواهد شد.

مدعی العموم مرکز استان تصریح کرد: در صورت وجود مشتری و فروش سهام و واریز مبلغ ریالی آن، این مبلغ به نسبت درصد مساوی، بین مالباختگان تقسیم خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درپایان عنوان کرد: مردم و مالباختگان صندوق موصوف، آخرین اخبار مربوط به این پرونده را صرفاًَ از طریق اخبار و اطلاع رسانی رسمی دادگستری استان پیگیری نموده و به شایعات و خبرهای نامعتبر توجهی نکنند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =