آخرین اخبار

شرایط پیچیده تیم ملی والیبال در غیاب بازیکنان ریجکتی‌ +عکس

شرایط تمرینی تیم ملی والیبال در غیاب بازیکنان ریجکت شده از سوی سفارت آمریکا پیچیده شد.

اشتراک گذاری
11 تیر 1402
کد مطلب : 5901

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در اردوی تدارکاتی فرانکفورت خود را برای حضور در رقابت‌های هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ به میزبانی آناهیم آمریکا آماده می‌کند.

با توجه به اینکه برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال هنوز موفق به دریافت ویزای آمریکا نشده و تعدادی از آنها (امین اسماعیل‌نژاد، محمدطاهر وادی و آرمان صالحی) هم از سوی سفارت آمریکا ریجکت شده‌اند، شرایط تمرینی تیم ملی کمی خاص و پیچیده شد. به این ترتیب آخرین تمرین ملی‌پوشان با حضور ۱۰ بازیکن و در غیاب ۳ بازیکن ریجکت شده از سوی سفارت آمریکا برگزار شد.

کمبود بازیکن و عدم بالانس در تعداد نفرات موجب شد تا تمرین تیم ملی شاهد برنامه‌های خاصی باشد. کادر فنی تیم ملی مجبور شد برای اینکه جای خالی برخی از بازیکنان به چشم نیاید با برنامه‌های تمرینی خاص روحیه ملی‌پوشان را بالا برد. 

وادی، اسماعیل‌نژاد و صالحی صبح امروز (شنبه، دهم تیر) فرانکفورت را به مقصد تهران ترک کردند و شهروز همایونفرمنش و محمد ولی‌زاده نیز به همراه بهروز عطایی و حسین خوریانی باید تا دوشنبه در فرانکفورت بمانند تا تکلیف حضورشان در هفته سوم رقابت‌ها روشن شود.

هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۱۳ از ۱۳ تا ۱۸ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می‌شود تا هشت تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =