آخرین اخبار

ثبت پنجمین شکست شاگردان عطایی در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳

تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ مقابل آمریکا قرار گرفت و نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

اشتراک گذاری
02 تیر 1402
کد مطلب : 5736

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود از هفته دوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۳ از ساعت ۱۸ در شهر روتردام هلند مقابل آمریکا قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۳ به سود آمریکا خاتمه پیدا کرد.

سید محمد موسوی، محمد ولی‌زاده، محمدطاهر وادی، مرتضی شریفی، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد و محمدرضا حضرت پور نفرات آغاز کننده این بازی برای تیم ایران بودند. در جریان مسابقه با صلاحدید کادر فنی سایر بازیکنان هم برای لحظاتی در ترکیب تیم ایران قرار گرفتند.

میکا کریستنسن، متئو اندرسون، دیوید اسمیت، تیلور آوریل، آرون راسل، توماس جاسکی و اریک شوجی هم نفرات آغاز کننده بازی برای تیم ملی آمریکا بودند.

تیم ملی والیبال ایران در هفته اول رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۳ توانست چین را شکست داده و نتیجه را به تیم های ملی ژاپن، لهستان و اسلوونی واگذار کرد. در هفته دوم هم شاگردان بهروز عطایی کار را با پیروزی قاطع مقابل آلمان آغاز کردند و در گام دوم نتیجه را به ایتالیا واگذار کردند. 

شاگردان بهروز عطایی در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۲۳ فردا از ساعت ۱۸:۳۰ باید به مصاف هلند، میزبان این هفته از مسابقات بروند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =