آخرین اخبار

حریفان کشتی گیران ایران در ۵ وزن دوم جام وهبی امره

کشتی گیران کشورمان در ۵ وزن دوم جام وهبی امره حریفان خود را شناختند.

اشتراک گذاری
01 تیر 1402
کد مطلب : 5706

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه، از ظهر امروز به وقت ایران در شهر استانبول برگزار می شود. قرعه کشی پنج وزن دوم برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، میثم دلخانی در مرحله اول مقابل کازیم تیکنک از ترکیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی باید درمقابل دوگاس آیازکی از کشور میزبان قرار گیرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، سعید اسماعیلی پس از استراحت در دور اول در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل هکی کاراکوس از ترکیه قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران مجارستان و ترکیه مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، امین کاویانی نژاد در دور اول در مقابل مهمت از ترکیه قرار خواهد گرفت و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل زولتان از مجارستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، ابتدا مهدی ابراهیمی در دور اول الیاس پاگکال را پیش رو خواهد داشت و در صورت برد در مرحله یک چهارم نهایی باید با دوغان کایا از ترکیه مبارزه کند همچنین پژمان پشتام دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور اول در مرحله یک چهارم نهایی باید در مقابل امره کوس از ترکیه مبارزه کند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، نیز که بصورت دوره ای برگزار خواهد شد مرتضی الغوثی در گروه دوم با ممدوف از آذربایجان و احمد ارن از ترکیه مبارزه خواهد کرد.

پایان پیام/

 این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =