آخرین اخبار

وزیر اطلاعات در جلسه سازمان اطلاعات سپاه: دشمن به دنبال براندازی با شیوه تغییر ماهیت جمهوری اسلامی است

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه گفت: اگر دو دستگاه اطلاعاتی بتواند در سراسر زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف و شرایط جغرافیایی و موضوعی به یک انسجام واحدی برسد، قطعاً ما در تحقق ایران قوی، مهارم تورم و رشد تولید و ایجاد امید زایی و تحرک و نشاط در کشور و خواسته‌های نظام و آنچه را که حکمرانی برای ارتقاء قدرت خودش به آن نیاز دارد در موضوع هنجارهای اجتماعی حجاب و امثال آن‌ها موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد.

اشتراک گذاری
29 خرداد 1402
کد مطلب : 5653

وزیر اطلاعات در نشست مشترک با سازمان اطلاعات سپاه: هم‌افزایی جامعه اطلاعاتی در دولت سیزدهم گسترش یافته است

توازن/به گزارش رویداد۲۴؛ وزیر اطلاعات در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه گفت: هم‌افزایی و همدلی جامعه اطلاعاتی در دولت آیت‌الله رئیسی جهت مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی گسترش یافته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که باهدف افزایش فضای هم‌دلی بین دو دستگاه در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی، در روز بیست و پنجم خرداد ماه، در مشهد مقدس و در جوار مضجع نورانی ثامن‌الائمه (ع) برگزار شد، گفت: امیدوارم که این جلسات مقدمه‌ای باشد برای برآورده شدن منویات فرمانده معظم کل قوا و ایجاد یک همدلی، هم‌افزایی، مشارکت، تفاهم، همسویی، هماهنگی و حرکت یکپارچه و وحدت رویه در مجموعه دو تشکیلات اطلاعاتی مؤثر و نقش‌آفرین در ساخت درونی قدرت نظام و ایجاد امنیت پایدار که همه وظیفه داریم در جهت تحکیم بنیه درونی قدرت و استحکام‌بخشی آن، برای ملّت قدم برداریم.

وزیر اطلاعات افزود: اقدامات مشترک جامعه اطلاعاتی، مکرر مورد لطف، عنایت، رضایت و خشنودی رهبر عزیز، حکیم و فرزانه و فرمانده کل قوا قرار گرفته و این رضایت امام زمان (عج)، رضایت خداوند تبارک و تعالی و سرفرازی و سربلندی در مقابل عظمت شهدا و مردم است و ثبات و امنیت امروز مدیون خون شهدا، امام (ره)، حضور و همراهی مردم و هماهنگی و هم‌افزایی در جامعه اطلاعاتی، نیرو‌های مسلح و قوه قضائیه هستیم.

وی گفت: ما (جامعه اطلاعاتی) وظیفه داریم با ارتقا توانمان، با اشتراک‌گذاری‌ها، باهم سویی‌هایمان، با یک وحدت رویه جدی در جهت با مقابله با جنگ ترکیبی استکبار و بنای یک مجموعه اطلاعاتی مردم پایه و مؤثر و تلاش در جهت مقابله با تمام آنچه را که خاستگاه و برنامه‌ریزی منسجم و گسترده دشمنان علیه این نظام و انقلاب است بکار گیریم.


بیشتر بخوانید: رئیس سازمان اطلاعات سپاه: سرویس‌های اطلاعاتی ۲۰ کشور در اغتشاشات ۱۴۰۱ نقش‌آفرینی کردند


رئیس شورای هماهنگی اطلاعات کشور گفت: رهبر عزیزمان در ابتدای سال در فرمایشاتشان در حرم مطهر رضوی فرمودند: دشمن به دنبال تغییر ماهیت جمهوری اسلامی است. تلاش و همت دشمن با تمامی ابزار‌های موجود ایجاد ادراکی است، تا براندازی را از شیوه تغییر ماهیت جمهوری اسلامی پی بگیرد و ابزار آن کسانی هستند که با انقلاب و ولایت زاویه دارند و سخن از تغییر اصلاح ساختار و تغییر و انقلاب می‌زنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب گفت: اگر دو دستگاه اطلاعاتی بتواند در سراسر زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف و شرایط جغرافیایی و موضوعی به یک انسجام واحدی برسد، قطعاً ما در تحقق ایران قوی، مهارم تورم و رشد تولید و ایجاد امید زایی و تحرک و نشاط در کشور و خواسته‌های نظام و آنچه را که حکمرانی برای ارتقاء قدرت خودش به آن نیاز دارد در موضوع هنجار‌های اجتماعی حجاب و امثال آن‌ها موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد.

وزیر اطلاعات گفت: امروز اگر در دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی موفقیت‌هایی را در ارتباط با سیاست خارجی، پیمان‌های منطقه‌ای و موضوعات اقتصادی، و مردمی کردن یارانه‌ها و موضوعات مختلف صنعتی و باز کردن گره تولید و کاهش نرخ بیکاری و افزایش رشد اقتصادی پیداکرده، لازمه این تعامل این است که بتواند جهشی در این پیشرفت‌ها ایجاد کند و جامعه اطلاعاتی می‌تواند در زمینه‌های افزایش دارایی‌های ارزشمند نظام و ارتقاء سرمایه‌های کشور نقش ایفا کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید طراحی‌ها و راهبرد‌های مشترکی برای مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت در نظام انتخاباتی کشور را برنامه‌ریزی کرد. انتخابات باید پیام‌آور اقتدار و وحدت عمل برای همه قرار گیرد و مشارکت حداکثری باید صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =