آخرین اخبار

عضو هیات مدیره استقلال: مدیران باشگاه هم دلواپس انتخاب سرمربی هستند +فیلم

عضو هیات مدیره استقلال به اعتراض هواداران این تیم واکنش نشان داد.

اشتراک گذاری
29 خرداد 1402
کد مطلب : 5647

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تعدادی از هواداران استقلال امروز هم مانند روزهای گذشته برای پیگیری وضعیت انتخاب سرمربی این تیم در مقابل ساختمان باشگاه حضور یافته تا در این مورد با مدیران آبی‌پوش گفت و گو کنند.

پس از اینکه پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی استقلال از ساختمان باشگاه بیرون رفت، هواداران این باشگاه در زمان ورود مهدی حیدرزاده ، عضو جدید هیات مدیره از او پیگیر وضعیت جواد نکونام شدند.

آنها ضمن انتقاد از پاسخگو نبودن مظلومی و حجت کریمی از حیدرزاده خواستند دقایقی حرف‌شان را گوش بدهد.

یکی از این طرفداران به عضو هیات مدیره گفت: اگر قرار است طبق روال همیشگی سرمربی انتخاب شده و روز ۵ تیر که تمرینات پرسپولیس شروع می‌شود بگویند همه تلاشمان را کردیم و تا ۴۸ ساعت آینده، یک خارجی سرمربی استقلال شود، تکلیف را از همین حالا مشخص کنند زیرا هواداران بارها این کتاب را خوانده‌اند.

حیدرزاده در واکنش به این اظهارنظر گفت: خود من هوادار استقلال هستم. من چه بگویم، دل شما آرام می‌شود؟ ما هم تلاشمان را می‌کنیم.

هوادار دیگری عنوان کرد: مطالبه هواداران انتخاب جواد نکونام است. بگویید مشکل او چیست.

عضو هیات مدیره استقلال پس از درخواست از هواداران به آنها گفت: اجازه بدهید من به ساختمان باشگاه بروم و بازگردم. اگر مشکل نکونام را بدانید، خیال‌تان راحت می‌شود؟ در جریان هستم که حجت کریمی همه تلاش خود را می‌کند. همانگونه که شما دلسوز هستید، طبیعی است او و سایر افرادی که دلسوز این جریان هستند، بالا و پایین کرده و شرایط را نسبت به گذشته بهینه‌تر می‌کنند. آن‌ها همه تلاش خود را می‌کنند. اینکه بخواهید بدانید نکونام مشکل دارد یا ندارد یا چه کسی سرمربی می‌شود، از زبان من که در حوزه مالی باشگاه کار می‌کنم و تخصص‌ام در این زمینه است، دردی را دوا نمی‌کند.

حیدرزاده درمورد اینکه وضعیت انتخاب جواد نکونام یا مربی خارجی در استقلال به چه شکل است، گفت: تمام تلاش‌ها و رایزنی‌ها انجام می‌شود تا بهترین نتیجه را برای انتخاب سرمربی بگیریم. کمیته فنی یا اعضای موثر باشگاه در این زمینه تمام تلاش خود را می‌کنند.

وی درخصوص اینکه آیا گزینه دیگر داخلی یا خارجی به جز نکونام برای سرمربیگری استقلال مدنظر است، توضیح داد:  فقط می‌توانم بگویم مجموعه تمام تلاش خود را صورت داده است. تمام افرادی که در ساختمان استقلال هستند، ابتدا مثل همین مردم هوادار هستند و سپس کار مدیریتی انجام می‌دهند. فکر نکنید دلواپس تیم نیستند، نمی‌دانند چه زمانی بازی‌ها شروع می‌شود، پنجره باز می‌شود و چه اتفاقاتی می‌افتد. شبانه‌روز درگیر و در حال تلاش هستند.

عضو هیات مدیره استقلال درمورد زمان رفع مشکلات و معرفی سرمربی این تیم، گفت: باشگاه سخنگو دارد. در این موارد باید سخنگو و سرپرست باشگاه صحبت کنند.

 

 

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =