آخرین اخبار

توضیح باشگاه نساجی درمورد فعالیت نقل و انتقالات

باشگاه نساجی توضیحاتی درمورد روند نقل و انتقالات خود صادر کرد‌‌.

اشتراک گذاری
26 خرداد 1402
کد مطلب : 5577

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه نساجی توضیحاتی درمورد روند نقل و انتقالات خود به شرح زیر صادر کرد:

” از نخستین روز آغاز فصل نقل‌وانتقالات، مجموعه افراد سیاست‌گذار و تصمیم‌گیر باشگاه به‌طور مستمر در حال پیگیری جذب بازیکنان مورد نیاز سیدمهدی رحمتی، سرمربی تیم هستند.

فارغ از اینکه گاهاً در فضای مارکت بازیکنان، شایعات هدایت‌شده و حباب‌های تصنعی به‌وجود می‌آید اما مجموعه مدیریت باشگاه، هوشمندانه و بر اساس اهداف از پیش تعیین شده و دورنمای لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی پیش‌رو در این بازار گام برمی‌دارد تا تمامی منافع باشگاه و مطالبه کلی هواداران عزیز در مسیر موفقیت پیش رفته و حفظ شود.

در این روزها مذاکرات ثمربخشی صورت‌گرفته و توافقاتی نیز انجام شده که تا روزهای آینده به‌طور رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد و لذا هیچ‌گونه نگرانی خاصی از اینکه در بازار نقل‌وانتقالات جا بمانیم، وجود ندارد و به‌طور قطع با توجه به ظرفیت‌های این باشگاه پرهوادار، پیشرو نیز خواهیم بود.

تمام تلاش باشگاه در این روزها، موفقیت و رسیدن به اهداف مدنظر در بستن مناسب تیم بوده تا هواداران عزیز و فهیم خبرهای خوشی را  مطلع شوند.

بی‌تردید راضی کردن همه افکار و خواسته‌ها امکان‌‌پذیر نیست. لکن ایمان داشته باشید، بهترین انتخاب‌هایی را خواهیم داشت تا به بالاترین ‌کیفیت تیم خود دست یابیم.”

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =