آخرین اخبار

محسن رضایی در جلسه انتخاباتی اصولگرایان: امسال نیرو‌های انقلابی نباید با یکدیگر درگیر شوند و اختلافات خود را بروز دهند

رئیس دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: نکته مهمی که باید در سال جاری به آن توجه کنیم این است که بچه های انقلاب نباید با یک دیگر در نهادهای مختلف درگیر بشوند و اختلافات خود را بروز دهند.

اشتراک گذاری
26 خرداد 1402
کد مطلب : 5557

رئیس دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: نکته مهمی که باید در سال جاری به آن توجه کنیم این است که بچه های انقلاب نباید با یک دیگر در نهادهای مختلف درگیر بشوند و اختلافات خود را بروز دهند.

محسن رضایی

توازن/به گزارش رویداد۲۴؛  فارس: محسن رضایی رئیس دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که شامگاه چهارشنبه (۲۴ خردادماه) با حضور غلامعلی حداد عادل رئیس این شورا برگزار شد، گفت: واقعا باید خداقوت بگوییم به آقای حداد که با این حجم از مشغله‌های کاری همیشه پای کار بودند و این جلسات را راهبری و مدیریت می‌کنند و از شما خواهران و برادران تشکر ویژه می‌کنم که این جلسات را ادامه دادید تا به نتیجه برسد.

وی افزود: چند ماه قبل که آقای حداد خدمت آقا رسیده بودند، ایشان بر روی مسئله انقلاب و ارزش های انقلاب در این جمع تاکید کردند و من می‌خواهم کمی درباره این موضوع  صحبت کنم، ما اکنون شاهد انبوهی از مشکلات در محور اقتصاد و فرهنگ هستیم که بر دوش نظام قرار گرفته که عمده آن هم مربوط به ۸-۹ سال قبل است.

رضایی خاطرنشان کرد: هیچ فردی هم غیر از نیروهای انقلابی نمی توانند شانه هایشان را زیر بار این مسائل بگذارند چون دولت ها و مجالس مختلف در دوره‌های مختلف  می‌آیند و می‌روند و معمولاً هم چون رای می‌خواهند، چندان به این مسائل ریشه‌ای توجه نمی‌کنند. اما، نیروهای انقلابی که دغدغه ایران و انقلاب را دارند هرکجا که باشند، احساس وظیفه کرده و درصدد حل مشکلات بر می‌آیند.


بیشتر بخوانید: محسن رضایی در انتخابات چه وعده‌ای داده بود؟


رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره لزوم حفظ وحدت نیروهای انقلاب تصریح کرد: نکته مهمی که باید در سال جاری به آن توجه کنیم این است که بچه‌های انقلاب نباید با یکدیگر در نهادهای مختلف درگیر شوند و اختلافات خود را بروز دهند.

وی در پایان افزود: وظیفه و راهبرد شورای ائتلاف باید کمک و راهبری به سه قوه برای هم‌افزایی بیش‌تر جهت حل مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف باشد تا به مرور زمان بتوانیم با هم‌افزایی و همکاری همه نیروهای جبهه انقلاب خدمت شایانی به مردم و انقلاب اسلامی کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =