آخرین اخبار

ساپینتو با ۳ استقلالی مشکل داشت!

اظهارات محمد حسین مرادمند نشان داد که ساپینتو در استقلال نتوانسته بود با همه بازیکنان تعامل لازم را برقرار کند.

اشتراک گذاری
24 خرداد 1402
کد مطلب : 5508

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدحسین مرادمند صراحتاً گفت: ساپینتو با من و استقلال بد کرد و روز آخر به او گفتم تو در حق استقلال جفا کردی و باید یک جام برای ما می‌گرفتی.

مدافع گلزن استقلال در دربی فینال جام حذفی تاکید کرد که در مقطعی ساپینتو با او لج کرده و در حالی که مصدوم نبوده او را نیمکت‌نشین کرد. پیش از این در طول فصل سرمربی سابق و پرتغالی استقلال با ارسلان مطهری هم دچار مشکل شده بود و چند بازی نام او را از لیست تیم خط زد. مطهری یک مدت از حضور در تمرینات منع شد و به صورت انفرادی تمرین کرد؛ هرچند که بعد از مدتی او را با ساپینتو آشتی دادند و این بازیکن در بازی های زیادی به ترکیب اصلی بازگشت.

مرد پرتغالی با یکی دو استقلالی دیگر هم مشکل داشت و خیلی کم به آنها بازی می داد که از جمله آنها می‌توان به ابوالفضل جلالی اشاره کرد.

ساپینتو از نظر فنی به نفراتی چون علیرضا رضایی، زبیر نیک نفس، محمدحسین زواری، سبحان خاقانی و… اعتقادی نداشت اما بسیاری از کارشناسان عقیده داشتند بازیکنی مثل ابوالفضل جلالی که در جام جهانی بازی کرده بود، می توانست خیلی برای استقلال مفید باشد.

با این حال باید به سلیقه هر مربی احترام گذاشت اما حالا بازیکنی مثل مرادمند که کم حاشیه بود و در فینال جام حذفی گل زد، تاکید می‌کند که سرمربی سابق تیمش با او لج کرده بود و در چند بازی که می توانست به تیم کمک کند، بی دلیل نیمکت نشین شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 12 =