آخرین اخبار

کهگیلویه و بویراحمد جزء ۸ استان‌ پایلوت سامانه زمین/ اتصال ادارات تا پایان سال ۱۴۰۲

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد تا پایان ۱۴۰۲ به سامانه زمین متصل می‌شود.

اشتراک گذاری
25 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 5198

محمود رادمنش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، گفت: سامانه پنجره واحد مدیریت زمین پیرو مصوبه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ابلاغی معاون اول رئیس جمهور با هدف جلوگیری از تخلفات حوزه زمین در سطح کشور راه‌اندازی شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد جزء هشت استانی بود که به عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد.

وی عنوان کرد: زیرساخت‌های اولیه سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در سطح استان آماده شده و مراحل اتصال دستگاه‌های اجرایی به این سامانه در حال انجام است.

این مسئول ادامه داد: این سامانه کاملا هوشمند است و مهمترین مزیتی که دارد حذف بروکراسی‌‌های اداری و امضاهای طلایی است.

رادمنش عنوان کرد: سامانه زمین به این مفهوم است که متقاضیان امور مربوطه به زمین کاملا برخط استعلامات مورد نیاز خود را انجام می‌دهند و به صورت برخط پاسخ‌ها دریافت می‌شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دومین مزیت نظارت هوشمند موضوع زمین از طریق این سامانه است که باعث جلوگیری و یا رصد تخلفات در این زمینه می‌شود.

وی عنوان کرد: پیگیر اتصال دستگاه‌های مربوطه به این سامانه هستیم و مقرر شد تا پایان ۱۴۰۲ همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط به این پنجره واحد متصل شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: البته برخی دستگاه‌ها به این سامانه متصل شدند و امکان استفاده از سامانه در برخی حوزه‌ها و استعلام برخط مهیا می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 4 =