آخرین اخبار

انرخوس: قرار گرفتن مقابل خمز برای من باعث افتخار است/ می‌خواهیم از بازی با تراکتور لذت ببریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: برای من باعث افتخار است مقابل یکی از بهترین سرمربیان سال‌های اخیر لیگ ایران و اسپانیا قرار می‌گیرم.

اشتراک گذاری
21 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 5114

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس انرخوس در نشست خبری پیش از بازی تراکتور و نساجی، اظهار داشت: ابتدا درباره بازیکنان مصدوم می‌گویم. صابر حردانی و کریم اسلامی را نداریم اما سایر بازیکنان هستند. یک بازی خیلی سخت مقابل یکی از تیم‌های خیلی خوب لیگ انجام می‌دهیم. تراکتور بازیکنان خیلی خوبی دارد و در حمله کردن، تیم خیلی خوبی است.

وی افزود: بازیکنانی دارد که یک در مقابل یک را خیلی راحت دریبل می‌زنند اما نساجی را برای تمام موقعیت‌هایی که می‌خواهد به وجود بیاید، آماده کرده‌ایم تا لذت کامل را از این بازی ببریم. مثل تمام بازی‌های مهم سخت است اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. برای من قرار گرفتن مقابل پاکو خمز، سرمربی تراکتور باعث افتخار است. او یکی از بهترین مربیانی است که در ۱۰-۲۰ سال اخیر در اسپانیا و ایران کار کرده. در تیم‌های خیلی زیادی در اسپانیا بوده است.

سرمربی نساجی تاکید کرد: مثل تمام بازی‌های قبلی تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا از دیدار با تراکتور نیز سربلند بیرون بیاییم. سختی‌های این دیدار را می‌دانیم اما برای خوشحال کردن تمام هواداران، تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم.

پایان پیام/ این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =