آخرین اخبار

سخنگوی نفت آبادان: بود و نبود برخی تیم‌ها در لیگ برتر مهم نیست/ شاید استقلال انتظاراتی از داوری بازی بعدی دارد

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: بود و نبود برخی تیم‌ها در لیگ برتر چندان مهم نیست اما بودن تیم‌هایی مثل ما جذابیت خاصی به لیگ برتر می‌دهد.

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 4856

به گزارش خبرگزاری فارس، روح الله محمدی در واکنش به مصاحبه اخیر مدیران تیم مس کرمان مبنی بر اینکه همه برای بقای صنعت نفت در لیگ برتر بسیج شده‌اند، اظهار داشت: ضمن احترام به مردم خوب کرمان نمی‌خواهیم به ادعاهای مسئولین مس کرمان واکنشی داشته باشیم چرا که قطعا کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص ورود کرده و برخورد نمایند اما خیلی دوست دارم بخش از مصاحبه که در آن عنوان شده همه ایران دوست دارند صنعت نفت در لیگ برتر بماند را تایید و بر آن تاکید کنم. این تیم هواداران زیادی در فوتبال ایران دارد که معتقدند لیگ بدون چنین تیمی صفا ندارد.

وی با اشاره به محبوبیت تیم صنعت نفت آبادان در فوتبال ایران گفت: این تیم به دلیل قدمت، محبوبیت، نوع فوتبال و هواداران خونگرمش، در سطح اول فوتبال کشور نسبت به برخی تیم‌ها محبوبیت خاصی دارد. همه دوست دارند این تیم در لیگ برتر باقی بماند. این دوست داشتن اهالی فوتبال و تماشاگران واقعی صرفا بابت شور و شعفیست که باید در لیگ بماند نه عوامل خارج از مستطیل سبز، بود و نبود برخی تیم‌ها در لیگ برتر چندان مهم نیست اما بودن تیم‌هایی مثل صنعت نفت، ملوان، نساجی، تراکتور و… گرمی و جذابیت خاصی به لیگ برتر می‌دهد.

محمدی با انتقاد از نوع رفتار مدیر یکی از تیم‌های لیگ برتری که در آستانه سقوط قرار دارد، عنوان کرد: تغییرات مدیریتی و عدم نتیجه گیری در بازی‌های اخیر علیرغم هزینه زیاد، حاشیه‌های اطراف تیم و… باعث شده که برخی نوع داوری دیدار این تیم برابر نساجی را زیر سوال ببرند در حالی که همه کارشناسان به اتفاق نظر بر درستی تصمیمات داور را داشتند.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان این تیم را متضررترین تیم لیگ به دلیل اشتباهات داوری در جدول مسابقات دانست و گفت: ما در این فصل به خصوص در نیم فصل اول امتیازات زیادی را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم. مقابل ۳ تیم مدعی قهرمانی، داوران با اشتباهات خود باعث شکست و ضرر ما شدند که اگر این اشتباهات نبود اکنون جایگاه ما در جدول چیز دیگری بود.

محمدی با اشاره به دیدار حساس تیم صنعت نفت برابر استقلال تهران، اظهار داشت: یک بازی سخت و حساس برابر استقلال داریم ولی امیدواریم فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تمهیداتی بیندیشند تا نوع قضاوت در این دیدار، عادلانه و خارج از هرگونه حرف و حدیث باشد چرا که نتیجه این بازی در قهرمانی و سقوط تیم‌ها تاثیر مستقیم دارد.

وی افزود: استقلال در دربی نتیجه را واگذار کرده، سخت قضاوت داور را زیر سوال برده و سعی در اقناع اذهان عمومی دارد که به این تیم ظلم شده است. شاید انتظاراتی هم برای بازی بعدی‌شان دارند اما نباید فراموش کنند حداقل در مقابل صنعت نفت در این فصل اشتباهات داوری (که البته جزئی از فوتبال هست) به نفع آن‌ها رخ داده و در تقابل بین دو تیم، این صنعت نفت است که باید حساسیت بیشتری نسبت به داوری روز جمعه داشته باشد. بنابراین امیدواریم تیم داوری تحت تاثیر این بازی رسانه‌ای قرار نگیرد و همه چیز در مستطیل سبز تعیین تکلیف شود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =