آخرین اخبار

برخی شهرک‌های صنعتی به سوله تبدیل شده‌اند/ امام جمعه کهگیلویه: فرهنگ کار در استان قوی نیست

امام جمعه کهگیلویه با بیان این‌که شهرک‌های صنعتی استان و شهرستان بازدهی مناسبی ندارند، گفت: متاسفانه برخی از این شهرک‌های صنعتی تبدیل به سوله شده‌اند.

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 4851

به گزار‌ش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در دیدار با مدیران صمت و تعزیرات حکومتی این شهرستان، اظهار کرد: کهگیلویه در صنعت، شرکت و کارخانجات دولتی آمار مناسبی ندارد و علت آن این است که فرهنگ کار قوی نداریم.

امام جمعه کهگیلویه افزود: بازار ما مصرفی است و تولید مطلوب در شهرستان نداریم.

وی در ادامه گفت: از دیگر علل این مسئله بخشی به فرهنگ کار بر‌می‌گردد و بخشی نبود سرمایه‌گذار و وضعیت جغرافیایی است.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با توجه به شعار سال، کهگیلویه را نیازمند یک تحرک در بازار تولید دانست و با بیان این‌که شهرک‌های صنعتی استان و شهرستان بازدهی مناسبی ندارند گفت: متاسفانه برخی از این شهرک‌های صنعتی تبدیل به سوله شده‌اند.

وی خواستار حمایت اداره صمت از تولیدگران شد و خاطرنشان کرد: این قوانین سختیگرانه برداشته شود و وضعیت تسهیلات تا رسیدن به دست مردم و ضمانت‌‌ها را تسهیل کنید.

امام جمعه کهگیلویه عنوان کرد: چیزی که می‌تواند به حال فعلی شهرستان کمک کند این است که سرمایه‌گذار را تشویق و موانع را از سر راه او برداریم.

وی نقش تعزیرات در تحقق شعار سال را مهم دانست و اظهار کرد: اگر بناست نسبت به شعار سال موفق عمل کنیم باید تعزیرات با تلاش همه جانبه خصوصاً در بُعد نظارتی، نقش بازدارندگی ایجاد کند.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =