آخرین اخبار

طرح مسکن بسیجیان دهدشت به کجا رسید!

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان این‌که مشکلات اجرای طرح مسکن بسیجیان بررسی و احصا شد گفت: برای روند رو به جلوی این پروژه همراهی شرکت‌های خدمات‌رسان به ویژه آب و برق را نیاز داریم.

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 4761

سید عبدالعزیز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه، با بیان این‌که عدم ساخت و ساز و توسعه شهری مشکلات عدیده‌ای از افزایش اجاره‌بها و موج جمعیت را در شهر دهدشت به وجود آورده است اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که با ادارات خدمات‌رسان انجام شده است انتظار می‌رود عملیات اجرای طرح مسکن بسیجیان به زودی آغاز و بخشی از مشکلات تعدیل شود.

فرماندار کهگیلویه از  آمادگی شرکت‌های برق و گاز  برای تامین زیرساخت‌های اجرای طرح خبر داد و افزود: با توجه به این‌که شروع عملیاتی طرح منوط به استقرار خدمات اصلی آب، برق، گاز و ارتباطات در محل پروژه است باید مقدمات امر با تمام جزییات پیششبینی شود تا در آینده مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

وی تصریح کرد: رعایت اصول فنی اجرای پروژه در حوزه آب با مشکلاتی روبه‌رو است که با هماهنگی‌هایی که با اداره کل این شرکت به عمل آمده، تدبیر لازم در رفع مسئله حاصل خواهد شد.

رییس شورای مسکن کهگیلویه با تاکید بر ضرورت تسریع روند اجرای مسکن بسیجیان دهدشت خاطرنشان کرد: در اولین فرصت شهرداری نسبت به ارائه نقشه تفکیک به دستگاه‌های خدمات‌رسان در راستای تسریع روند اجرایی پروژه اقدام کند.

به گزارش فارس، طرح شهرک بسیجیان در دهه ۷٠ با تفکیک و تحویل حدود ۱۱٠٠ قطعه زمین در دستور کار قرار گرفت که در سال ۱۳۸٠ امور اجرایی این طرح طی به بنیاد تعاون بسیج و موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج واگذار شد اما عدم قرارگیری این زمین‌ها در طرح تفصیلی شهر دهدشت به بلاتکلیفی ۳۰ساله انجامید، با این حال با الحاق این طرح به شهر دهدشت پیگیری‌های اجرای آن در سال ۱۴۰۰ از سر گرفته شد.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دوازده =