آخرین اخبار

هاشم‌زاده: از فیفادی‌ها خوب استفاده نکردیم/ باید به شمسایی و تیم ملی زمان دهیم

سرمربی تیم ملی فوتسال اندونزی گفت: از فیفادی‌ها خوب استفاده نکردیم.

اشتراک گذاری
28 فروردین 1402
کد مطلب : 4509

محمد هاشم‌زاده درمورد دیدار تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل ازبکستان، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم بار دیگر در سالن بودیم و بازی تیم ملی کشورمان را دیدیم. این تیم همیشه برای ما اولویت دارد و عزیز است. دوست داریم همیشه پرچمش بالا باشد. هرچه پرچم ایران و تیم ملی بالاتر باشد، پرچم ما هم در کشورهای دیگر بالا است. بازی خوبی هم شاهد بودیم.

وی درمورد وضعیت تیم ملی اندونزی، گفت: اولین رویدادی که پیش رو داریم مسابقات مقدماتی آسیا است که در مهر برگزار می‌شود. فعلا نتوانسته‌ایم از فیفادی‌ها استفاده کرده و بازی‌های دوستانه داشته باشیم. لیگ اندونزی در مرداد تمام می‌شود و پس از آن ۳_۲ برنامه برای بازی‌های دوستانه خوب به فدراسیون این کشور داده‌ام. امیدوارم بتوانیم با قرار گرفتن جزء ۳ تیم مقدماتی، راهی مسابقات آسیایی شویم. مسابقات المپیک آسیایی را هم در تایلند پیش رو خواهیم داشت‌.

سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال اندونزی درمورد شرایط تیم ایران با وحید شمسایی، گفت: وحید شمسایی تیم را تغییر داده و جوان کرده است. به همین دلیل نیاز به زمان دارد تا بتواند به اهدافش برسد. وقتی بازیکنان جدید به تیم اضافه می‌شوند، باید به مربی زمان بدهیم تا به مرور آمادگی تیم به دست بیاید. متاسفانه در مسابقات آسیایی اول نشدیم اما پس از آن با اقتدار ژاپن را در فینال تورنمنت تایلند شکست دادند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و هر روز شاهد پیشرفت ایران باشیم.

 

پایان پیاماین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =