آخرین اخبار

درخواست‌ استاندار از مدیرعامل تازه نفس برق/ برای شبکه فرسوده برق چاره‌اندیشی کنید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرسوده بودن شبکه برق از مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق خواست برای فرسودگی شبکه برق چاره‌اندیشی کند.

اشتراک گذاری
28 دی 1401
کد مطلب : 4292

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در ابتدای این نشست که به بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ اختصاص داد داشت علی شهابی‌نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از رشد بودجه استان خبر داد که پس از تصویب بودجه اعلام شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: درخواست دادیم ۱۵ درصد درآمدهای نفتی به استان‌های نفت خیز اختصاص داده شود.

در ادامه فرخان مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد از رشد ۸۰ درصدی درآمد مالیاتی استان خبر داد و عنوان کرد: از یک هزار و ۲۰۰ میلیاردی که برای استان در نظر گرفتند تاکنون ۹۰۰ میلیارد محقق شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم با بیان اینکه وصول درآمدهای مالیاتی اقدام بسیار مناسبی است عنوان کرد: ملاحظه مردم را هم داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات استان خارج از بودجه هم افزایش داشته عنوان کرد: سال گذشته از محل محرومیت زدایی در بخش آب  ۹۰۰ میلیارد تومان به استان اختصاص یافت که در حال تخصیص است.

استاندار در ادامه شورای برنامه‌ریزی با معرفی مدیرعامل جدید شرکت برق از زحمات مدیرعامل قبلی تجلیل کرد و گفت: شبکه برق استان فرسوده است که از مدیرعامل برق می‌خواهم برای این مشکل چاره‌اندیشی و رفع کند.

احمدزاده عنوان کرد: برخی از روستاهای استان از جمله لوداب مشکل نوسانات برق مواجه هستند، حتی مناطق نزدیک یاسوج از جمله کوشک با این موضوع مواجه است که انتظار داریم بهتر از گذشته انجام شود.

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت برق دیروز برگزار شد و معتمدی‌زاده جای خود را به معاون شرکت برق استان اصفهان داد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =