آخرین اخبار

انگیزه قتل در گچساران از زبان معاون استاندار/ هاشمی: موضوع هیچ ربطی به شرکت نفت ندارد

معاون سیاسی استاندار به علت تیراندازی و قتل یک نفر در شهرستان گچساران اشاره کرد و گفت: موضوع ربطی به شرکت نفت گچساران ندارد.

اشتراک گذاری
17 دی 1401
کد مطلب : 4144

سید جواد هاشمی‌مهر لحظاتی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران در خصوص حادثه تیراندازی و کشته و مجروح شدن سه نفر در شهرستان گچساران اظهار کرد: این آقایان نیروی یک شرکت پیمانکاری بوده که زیر نظر شرکت مناطق نفت خیز جنوب هستند.

وی در ادامه گفت: کار آنها تحت عنوان اداره شیمیایی است که آزمایش پارامترهای نفت تولیدی را انجام می دهند و محل کار آنها هیچ ربطی به شرکت نفت گچساران ندارد و خارج از محدوده شرکت نفت در میدان الله مستقر هستند.

این معاون استاندار در خصوص علت جرم توسط متهم دستگیر شده گفت: ظاهراً اختلافاتی با مجموعه کاری خودش داشته که دستور جابجایی او را از اهواز صادر کردند و ابلاغ زده بودند که کار خود را از این پس در امیدیه انجام دهد.

معاون سیاسی استاندار گفت: امروز باید اولین روز کاری او در محل کار جدید یعنی امیدیه می‌بود اما وی به گچساران آمد و با اسلحه چند نفر از همکاران خود را مورد هدف اسلحه ساچمه‌زنی قرار داد که یک نفر از آنها فوت کرده و دو نفر دیگه مجروح هستند که حال آنها خوب است.

وی با بیان اینکه این موضوع هیچ گونه ربطی به شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ندارد گفت: شرکت مذکور فقط خدمات به شرکت نفت ارائه می داده و ارتباطی به شرکت نفت گچساران ندارد همچنین این موضوع یک موضوع امنیت نبوده است.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =