آخرین اخبار

حال و روز ناخوش ورزش سی‌سخت/وقتی تنها دلخوشی جوانان هم تعطیل شد+فیلم

آن گونه که معلوم است ورزش شهرستان دنا به مانند همیشه بازیچه سیاسی کاری های برخی‌ها شده و اصل ورزش به فراموشی سپرده شده است.

اشتراک گذاری
15 دی 1401
کد مطلب : 4117

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری فارس از سی‌سخت، حال  و هوای این روزهای ورزش شهر سی‌سخت دلپذیر نیست به عبارتی ورزش دنا بیمار است و احتیاج به درمانی اساسی دارد.

آن گونه که معلوم است ورزش شهرستان دنا به مانند همیشه بازیچه سیاسی کاری های برخی‌ها شده و اصل ورزش به فراموشی سپرده شده است.

حدود ۹ ماه قبل رئیس ورزش و جوانان دنا به یکباره تغییر کرد و رئیس جدید معرفی شد، فارغ از نظر خواهی از ورزشکاران در مورد عزل و نصب ها رئیس جدید ورزش و جوانان دنا را  با حکم سرپرستی ورزش و جوانان دنا بر سر یک دوراهی گذاشتند چرا که هیچ گونه اعتباری در اختیار ورزش و جوانان نگذاشتند و ورزش کاران هم با هزینه شخصی خودشان روزگار می‌گذرانند و هم به مسابقات می روند و عملا ورزش وجوانان در امورات ورزش دنا هیچ نقشی ندارد.

به جز سالن های سرد و بی روحی که در فصل زمستان مشکلات فراوانی برای اهالی ورزش ایحاد کرده چیزی باقی نمانده است.

سالن‌های ورزشی سی‌سخت فاقد وسایل گرمایشی لازم پذیرای ورزش دوستان و ورزشکارانی است که در سطح ملی و بین المللی حرف برای گفتن دارند و چندین مقام کسب کرده اند.

محوطه مجموعه ورزشی دنا از همان ابتدا تا کنون بدون زیر سازی رها شده که در فصل تابستان تمامی این سالن ها پر از گرد و خاک شده و ریه های ورزش کاران را دچار آسیب می کند و در فصل زمستان هم با کوچکترین بارندگی آن چنان گل و لای می شود که عملا عبور و مرور در آن غیر ممکن می شود.

بر اثر وعده های سر خرمن مسئولان تا به امروز محوطه سازی و تجهیز سالن های ورزشی شهر سی سخت و روستاهای اطرافش محقق نشده و ورزشکاران ناامید از این وعده های پوچ و بی سرانجام، تنها دلخوشی آنها بعد از تمرینات سخت و طاقت فرسا تنها استخر سرپوشیده شهرستان دنا واقع در شهر سی سخت بود که نزدیک به یک ماه است که گاز آن قطع شده است.

این استخر علاوه بر اینکه محلی برای شنا و ریکاوری ورزشکاران بوده محلی مطمئن برای سالمندان و برخی بیماران است که توسط پزشکان به آنجا جهت آب درمانی فرستاده می‌شوند که متاسفانه این تنها دلخوشی هم از گرفته شده است.

استخر شهر سی سخت همه روزه علاوه بر استفاده مردم سی سخت، پذیرای مردم زیادی از روستاهای شهرستان دنا بود که گاها با نشستن در پشت وانت خود را به استخر می رساندند.

ورزشکاران و اهالی دنا و شهر سی سخت از مسئولان تقاضای رسیدگی به این وضعیت را دارند چرا که زیبنده این مردم نیست که چنین مورد بی مهری قرار گیرند.

 

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =