آخرین اخبار

قاتل هندی پس از ۵۰سال دستگیر شد

یک مرد هندی که در ۲۷سالگی صاحب‌خانه خود را کشته بود بعد از ۵۰ سال در ۷۰۰ کیلومتری محل وقوع جنایت توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

اشتراک گذاری
14 دی 1401
کد مطلب : 4103

۱۲۷۴۲۳۳

۱۴ دی ۱۴۰۱ – ۱۳:۵۴

یک مرد هندی که در ۲۷سالگی صاحب‌خانه خود را کشته بود بعد از ۵۰ سال در ۷۰۰ کیلومتری محل وقوع جنایت توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

اعتماد آنلاین: یک مرد هندی که در ۲۷سالگی صاحب‌خانه خود را کشته بود بعد از ۵۰ سال در ۷۰۰کیلومتری محل وقوع جنایت توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی «ویس نیوز ورلد» با اعلام این خبر افزود: سیتارام پاتان که بعد از کشتن صاحب‌خانه ۷۰ساله‌اش پنج دهه فراری بود، سرانجام به دست قانون افتاد.

این مرد که اکنون ۷۶ساله است در ۱۱ سپتامبر ۱۹۷۳ صاحب‌خانه‌اش را که یک زن ۷۰ساله بود به قتل رسانده بود تا امروز در همان سن صاحب‌خانه‌اش و در حالی که شنوایی‌اش به شدت ضعیف شده و توان راه رفتن را هم تا حد زیادی از دست داده محاکمه ‌شود.

بر اساس این خبر، علت اصلی به سرانجام رسیدن این پرونده هم پشتکار یک مامور پلیس بود که این پرونده راکد را بعد از ۴۹ سال مجدداً به جریان انداخته بود.

مسئولان پلیس هند می‌گویند صدها هزار پرونده راکد در بایگانی آنها موجود است که هر سال هم تعداد بیشتری به آن اضافه می‌شود.

به گفته پلیس، پاتان در اعترافاتش به افسر بازجو گفته است، اطمینان داشت این روز (دستگیری) فرا خواهد رسید، چون سرنوشتش همین بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =