آخرین اخبار

زنی به اتهام ربودن دختر ۴ساله خودش دستگیر شد

این زن و همدستش دختر ۴ ساله را به یکی از استان‌های غربی ایران بردند و با تهدید به قتل کودک قصد انتقام‌گیری از پدر وی را داشتند.

اشتراک گذاری
07 دی 1401
کد مطلب : 4071

۱۲۷۱۹۷۳

۰۷ دی ۱۴۰۱ – ۱۴:۴۰

این زن و همدستش دختر ۴ ساله را به یکی از استان‌های غربی ایران بردند و با تهدید به قتل کودک قصد انتقام‌گیری از پدر وی را داشتند.

اعتمادآنلاین: زنی که متهم است دختر ۴ ساله خودش را ربوده، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، اظهار کرد: آذر ماه جاری، مرد جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت چند سال قبل از همسرم جدا شدم و حضانت دختر ۴ ساله و پسر ۲ ساله‌ام را گرفتم. روز گذشته قرار شد همسر سابقم به خانه ما مراجعه کند و فرزندانم را به مدت چند ساعت ببیند اما هنگامی که از سرکار به خانه بازگشتم متوجه شدم دختر ۴ ساله‌ام ربوده شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از اظهارات مرد جوان برای تحقیقات میدانی راهی صحنه جرم شدند و پس  از آغاز بررسی‌های اولیه پی بردند، مرد جوان یک دوربین‌ مداربسته برای کنترل فرزندان خود در خانه جاسازی کرده است.

وی افزود: همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی از طریق فیلم دوربین مداربسته لحظه به لحظه فیلم ربوده شدن دختر ۴ ساله را مشاهده کنند که در ادامه مشخص شد، مادر و پدربزرگ این دختر ۴ ساله اقدام به آدم‌ربایی کردند و به مکان نامعلومی متواری شدند.

سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بلافاصله وارد عمل شدند و با شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی پی بردند، متهمان دختر ۴ ساله را به یکی از استان‌های غربی ایران بردند و با تهدید به قتل کودک ۴ ساله قصد انتقام‌گیری از پدر وی را داشته‌اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان اداره یازدهم در گام بعدی پس از دریافت مجوز‌های لازم از مرجع قضائی در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی محل مورد نظر شدند و متهمان را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند و از مخفیگاه متهمان دختر ۴ ساله پیدا و به آغوش پدر بازگردانده شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و در بررسی‌های ابتدایی به جرم ربودن دختر ۴ ساله از خانه شاکی با انگیزه انتقام‌گیری از وی اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =